Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Isletme mezunuyken Wirtschaftsinformatik Master\'indan Kabul Alma Ihtimali

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Sal Haz 28, 2016 5:37 pm

Arkadaslar merhaba

Turkiye\'de isletme lisans mezunu olan biri Wirtschaftsinformatik(Information Management)\'in master egitimininden kabul alabilir mi? Yoksa bachelor egitimine mi basvurmali? Belki Wirtschaft kismindan dolayi master\'a kabul alinabilir diye dusunmustum.

Tesekkurler..

psenoglu

Mesaj gönderen psenoglu » Sal Haz 28, 2016 7:43 pm

alamazsiniz maalesef.
ben ornegin wirtschaftsinformatik okudum lisansi turkiye\'de ve simdi yine ayni bolume almanya\'da master basvurulari yapiyorum. her okul da lisans wirtschaftsinformatik olmasini sart kosuyor.
almanya\'da zaten genellikle lisans ne ise, master da o yonde olmak durumunda. mutlaka WI istiyorsaniz su durumda bachelor dan baska seceneginiz yok.
kolay gelsin.

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Sal Haz 28, 2016 8:52 pm

[quote]psenoglu tarafindan yazilan metin:

alamazsiniz maalesef.
ben ornegin wirtschaftsinformatik okudum lisansi turkiye\'de ve simdi yine ayni bolume almanya\'da master basvurulari yapiyorum. her okul da lisans wirtschaftsinformatik olmasini sart kosuyor.
almanya\'da zaten genellikle lisans ne ise, master da o yonde olmak durumunda. mutlaka WI istiyorsaniz su durumda bachelor dan baska seceneginiz yok.
kolay gelsin.[/quote]

Tesekkur ederim. Artik o yonde hareket ederim.