Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya da tip okumak

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
todream

Almanya da tip okumak

Mesaj gönderen todream » Sal Haz 28, 2016 1:43 pm

Almanya da tip fakultesi okumak istiyorum. Cok zor oldugunun farkindayim ama okuyan veya tanidigi olan fikir verebilir mii. Lutfenn

resatsnmzz

Almanya da tip okumak

Mesaj gönderen resatsnmzz » Cmt Tem 02, 2016 3:51 pm

Basligi takip ediyordum taniyan kimsenin olmamasina sasirdim acikcasi

Profane

Almanya da tip okumak

Mesaj gönderen Profane » Cmt Tem 02, 2016 5:13 pm

Benim tanidigim var ama ne soylememi beklersin.Turkiye\'den geldi ve dil ogrendi.Su siralar 4. somestri bitirmek uzere.Normal zamanlar gayet bizimle haftasonu ve haftaici planlar yapan ama sinav zamani calisan bir ogrenci.

resatsnmzz

Almanya da tip okumak

Mesaj gönderen resatsnmzz » Cmt Tem 02, 2016 8:39 pm

[quote]Profane tarafindan yazilan metin:

Benim tanidigim var ama ne soylememi beklersin.Turkiye\'den geldi ve dil ogrendi.Su siralar 4. somestri bitirmek uzere.Normal zamanlar gayet bizimle haftasonu ve haftaici planlar yapan ama sinav zamani calisan bir ogrenci.[/quote]

Yorumunuz icin tesekkur ederim. Arkadasinizin neden Almanyada okudugunu biliyor musunuz? Daha iyi egitim icin mi sizce yoksa orada calismak falan mi istiyor? Tekrar tesekkur cok ederim.

todream

Almanya da tip okumak

Mesaj gönderen todream » Çrş Ağu 31, 2016 6:56 pm

bende tesekkur ederim. cok calismaya bakiyor sanirim . calistiktan sonra yapilabiliyor demekki:)