Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

CELISEN BELGELER

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sdtaksun

CELISEN BELGELER

Mesaj gönderen sdtaksun » Pzr May 15, 2016 7:56 pm

Arkadaslar merhaba benim arkadasim benim kabul aldigim otelden kabul mektubu almis . Olay soyle; kendisi iktisat okuyor ve otelin mutfaginda calisacagina dair basvurmus otele iktisat bolumunde oldugunu soylememis. ben gastronomi okuyorum ve otel bunu biliyor beni mutfagi kabul ettiler ama kizin iktisat okudugundan haberi yok ve okulda bolumuyle staj alaninin uyusmamisina goz yumuyor . Sizce kizin vizesi cikar mi yani konsolosluk staj sozlesmesinde ve ogrenci belgesinde iktisat yazdigini gorupte kabul mektubunda mutfak yazmasini kabul eder mi? bir de kabul mektubu 92 gun gidip schengene basvurmus vize konusunda yanlis mi hareket ediyor ?
neyse ins gidemez emek hirsizligi yaptigi icin cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar ...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

CELISEN BELGELER

Mesaj gönderen Physiker » Pzr May 15, 2016 10:44 pm

Kabul almissa ve stajyer basvurusu yaparsa ve firma oyle ciddiye alinmayan bir firma degilse sorun cikmaz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

sdtaksun

CELISEN BELGELER

Mesaj gönderen sdtaksun » Pzt May 16, 2016 12:41 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Kabul almissa ve stajyer basvurusu yaparsa ve firma oyle ciddiye alinmayan bir firma degilse sorun cikmaz.[/quote]

Ama islak imzali kabul mektubu ve zav belgesi yok staj sozlesmesi ile kabul mektubu uyusmuyor.