Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

KYK Borcu ve Master

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
psenoglu

KYK Borcu ve Master

Mesaj gönderen psenoglu » Pzt Nis 25, 2016 4:29 pm

Merhaba,

2015 haziran\'da mezun oldum, 2017de geri odemelerim baslayacak.
Ve bir sikinti olmaz ise, bu sene master\'a gitme planim var. Bildigim kadariyla ara vermeden master\'a baslandiginda borc erteleniyor. Fakat benim arada 1 sene var.

Daha once boyle bir seyle karsilasan var mi? Borc ertelenmesi soz konusu olabiliyor mu yine de?
Simdiden tesekkurler.

mustifiz

KYK Borcu ve Master

Mesaj gönderen mustifiz » Pzt Nis 25, 2016 6:13 pm

[quote]psenoglu tarafindan yazilan metin:

Merhaba,

2015 haziran\'da mezun oldum, 2017de geri odemelerim baslayacak.
Ve bir sikinti olmaz ise, bu sene master\'a gitme planim var. Bildigim kadariyla ara vermeden master\'a baslandiginda borc erteleniyor. Fakat benim arada 1 sene var.

Daha once boyle bir seyle karsilasan var mi? Borc ertelenmesi soz konusu olabiliyor mu yine de?
Simdiden tesekkurler.[/quote]
borc ertelenmiyor ama tekrardan vergi dairesine gidip yapilandirma yapabiliyorlar.bende master yapiyorum simdi odeme yapmadigim icin gecikme faizi isliyor...

guneys

KYK Borcu ve Master

Mesaj gönderen guneys » Sal Nis 26, 2016 1:44 am

konsolosluga adres bildiriminde de bulunun yapmadiysaniz genel saglik sigortasi prim borcu cikmasin

zkurt

KYK Borcu ve Master

Mesaj gönderen zkurt » Prş Tem 28, 2016 4:58 pm

Almanya da master yaparken Turkiyeden KYK kredisi alan var mi? Kredi herkese cikiyor mu yoksa cikmadigi da olabilir mi? Miktari nedir?