Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Makine muhendisligi kabul notu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Profane

Mesaj gönderen Profane » Cmt Nis 02, 2016 9:58 pm

Herkese selamlar,ben Hannover sehrinden yaziyorum.

Daha oncede belki sorulmustur ama aradigimi tam olarak bulamadim herkes farazi sormus soruyu.Ben DSH sinavini yeni gectim ve burada makine muhendisligi okumak istiyorum.

Bu puanla nerelere basvurmaliyim asil istedigim haw hamburg ve olmazsa fh hannover.Sizce bunlar olur mu ? Bunlarin yaninda nereleri tavsiye edersiniz yerlesebilecegim.Uni-assist 2.5 belirlemis notumu.

Arastirma yaptim ama pek saglikli bir bilgiye erisemedim NC sistemi ile alakali.Herkese tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Nis 03, 2016 12:39 pm

Haw zor biraz, Tuhh u da deneyebilirsin.

Profane

Mesaj gönderen Profane » Sal Nis 05, 2016 8:07 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Haw zor biraz, Tuhh u da deneyebilirsin.[/quote]

Tesekkurler.Peki bu zorluk neden oluyor bunu anlayamadim ben.Aldigi ortalamaya bakiyorum ve sanirim yuz uzerinden yazmislar 2 sene once 50 iken gecen sene 70 olmus daha dusuk notlarda var.Ayrica biraz sans isi sanirim cunku yabanci ogrenciler kendi icinde bir siralamaya tabi tutuluyor.Simdiden tesekkurler fikirleriniz icin baska tavsiyelerde bulunmak isteyenler olursa cok memnun olurum.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Nis 06, 2016 11:34 am

Tuhh ciddi anlamda zor bir uni, bu yuzden haw daha cok tercih ediliyor. Tabiki haw ye de basvur, ama sansini artirmak icin tuhh ya da basvurabilirsin.

Profane

Mesaj gönderen Profane » Çrş Nis 06, 2016 5:18 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Tuhh ciddi anlamda zor bir uni, bu yuzden haw daha cok tercih ediliyor. Tabiki haw ye de basvur, ama sansini artirmak icin tuhh ya da basvurabilirsin.[/quote]

Cok tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin.Peki Hamburg ve Hannover ilk isteklerim bunlari her halukarda yazicam.Bunlarin yaninda en azindan herhangi bir yerden kabul alabilmek adina bosta kalmamak icin tercih etmemi tavsiye ettiginiz neresi veya nereleri var.Bu arada makine muhendisligi ve hochschule dusunuyorum universiteden ziyade.Tesekkurler.