Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universitede Dil Okulu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Morpheus

Universitede Dil Okulu

Mesaj gönderen Morpheus » Sal Mar 29, 2016 9:14 pm

Merhabalar arkadaslar. Hamburg\'da dil okulunda dil egitimi gormekteyim mayisin sonunda surem bitiyor ve ben suan b1/1 bitirmek uzereyim, iki ay sonra yaklasik olarak b2 ye basladiktan 1-2 hafta sonra okuldaki suremin dolacagini tahmin ediyorum. Ozel dil okulundan sonra bir universitenin dil okuluna kayit olmak istiyorum. Ve testdaf/dsh hallettikten sonra psikoloji ogrenimi gormek istiyorum. Bunun icin sartli kabul mu almam gerek? Ya da direk olarak universitenin dil okulu bolumune basvuruda bulunabilir miyim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Universitede Dil Okulu

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 29, 2016 10:53 pm

Hangi universitenin dil kursuna gitmek istiyorsun?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Morpheus

Universitede Dil Okulu

Mesaj gönderen Morpheus » Sal Mar 29, 2016 11:33 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Hangi universitenin dil kursuna gitmek istiyorsun?[/quote]

Onceligim ucuz sehirler: leipzig universitesi, kassel universitesi ya da bochum-ruhr universitesi

Morpheus

Universitede Dil Okulu

Mesaj gönderen Morpheus » Prş Mar 31, 2016 5:33 pm

Arkadaslar yardimci olabilir misiniz? Ne yapmam gerekli? Hamburg\'da dil okulu bittikten sonra universitenin dil okulunda devam etmek istiyorum. Nasil bir yol izleyebilirim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Universitede Dil Okulu

Mesaj gönderen Physiker » Cum Nis 01, 2016 11:23 am

Tabiki kurs kaydi icin once on kabul alman gerekiyor. On kabul icin de belirli bir seviyede almanca istiyor universiteler. Her universitede farkli. Asagidaki linkten itibaren geriye dogru giderek universite tanitimlarinda, hangi universitenin hangi seviyede almanca sertifikasi verdigini ve kurs fiyatlarina kadar butun ayrintilarina kadar bulabilirsin:

http://deutschstudent.de/news.php?rowstart=78
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Morpheus

Universitede Dil Okulu

Mesaj gönderen Morpheus » Cum Nis 01, 2016 3:31 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Tabiki kurs kaydi icin once on kabul alman gerekiyor. On kabul icin de belirli bir seviyede almanca istiyor universiteler. Her universitede farkli. Asagidaki linkten itibaren geriye dogru giderek universite tanitimlarinda, hangi universitenin hangi seviyede almanca sertifikasi verdigini ve kurs fiyatlarina kadar butun ayrintilarina kadar bulabilirsin:

http://deutschstudent.de/news.php?rowstart=78[/quote]

Cok tesekkurler hocam sagolasiniz...