Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Acil (banka)

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ysFF
İletişim:

Acil (banka)

Mesaj gönderen ysFF » Çrş Mar 23, 2016 12:39 pm

Arkadaslar sigorta icin acil Hypovereinsbank a para transver etmem lazim bankanin subesine gittim ama Geldautomatlar kart istiyor benim kartim yok bu bankaya ait. Islem ucreti olmadan almanya ici para transferi yapmanin yolu yok mu?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Acil (banka)

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Mar 23, 2016 1:50 pm

Tanidigin herhangi birinin hesabindan da yatirabilirsin. Havale amaci(Verwendungszweck) gerektigi sekilde verildikten sonra sorun olmaz ucretsiz yollarsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

ysFF
İletişim:

Acil (banka)

Mesaj gönderen ysFF » Çrş Mar 23, 2016 2:00 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Tanidigin herhangi birinin hesabindan da yatirabilirsin. Havale amaci(Verwendungszweck) gerektigi sekilde verildikten sonra sorun olmaz ucretsiz yollarsin.[/quote]

Isin kotu yani hesap yok :) ogrenciler icin komisyonsuz konto bankcard falan yok mudur acaba bir tane acayim

Kullanıcı avatarı
welly275

Acil (banka)

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Mar 23, 2016 3:20 pm

hypovereinsbankta girokonto online var. hesap isletim ucreti yok. EC kart geliyo ve bununla 18 ulkede para cekebiliyosun ucretsiz. turkiye de dahil. bunun yaninda postbankta girkonto plus varve ogrenci belgesi sundugun surece ucretsiz. almanya icin hypovereindbank ya da postbank olmasi para cekme icin farketmez cashgroup denen yapiya dahil ikisi de ayni bankamatiklerden cekilebiliyosun.

ysFF
İletişim:

Acil (banka)

Mesaj gönderen ysFF » Çrş Mar 23, 2016 3:57 pm

[quote]welly275 tarafindan yazilan metin:

hypovereinsbankta girokonto online var. hesap isletim ucreti yok. EC kart geliyo ve bununla 18 ulkede para cekebiliyosun ucretsiz. turkiye de dahil. bunun yaninda postbankta girkonto plus varve ogrenci belgesi sundugun surece ucretsiz. almanya icin hypovereindbank ya da postbank olmasi para cekme icin farketmez cashgroup denen yapiya dahil ikisi de ayni bankamatiklerden cekilebiliyosun.[/quote]

Havale falan yapabiliyor muyuz?

Kullanıcı avatarı
welly275

Acil (banka)

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Mar 23, 2016 5:43 pm

kastin ucretsiz havale sanirim. belirli liste var ama genel olarak online banking uzerinden almanya ici sepa havaleleri ucretsiz. gerisi icin fiyat listesine bakman gerek

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Acil (banka)

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Mar 23, 2016 6:04 pm

[quote]yusufaydin tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar sigorta icin acil Hypovereinsbank a para transver etmem lazim bankanin subesine gittim ama Geldautomatlar kart istiyor benim kartim yok bu bankaya ait. Islem ucreti olmadan almanya ici para transferi yapmanin yolu yok mu?[/quote]

Giseden odemeyi dusundun mu ? Hesabin olmasa bile, giseden verilen banka hesabina para yatirabilirsin.

WesternUnion\'da doger bankalara havale yapiyor 5 Avro karsiliginda. Onlara da danisabilirsin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari