Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

RWTH Aachen Makina Fakultesi Master Basvurusu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
olupiksel

Mesaj gönderen olupiksel » Cmt Mar 05, 2016 9:38 pm

Herkese iyi aksamlar,

onumuzdeki kis donemi icin RWTH Aachena basvurmayi dusunuyorum, basvuru sirasinda bir belge doldurmami istiyorlar, (Zusaetzliche Informationen zur Bewerbung fur einen RWTH Aachen Masterstudiengang an der Fakultaet fur Maschinenbau) sanirim lisans egitimimde aldigim dersleri, rwth aachen\'daki dersler ile kredi vs acisindan karsilastirmak icin.

Sorum sudur ki, forma dersler girilirken kredileri de isteniyor, benim transkripte kredi-akts(ects) olarak iki farkli kredi var. bu forma hangi kredi turunu girmem gerekiyor, bir fikri olan var mi?

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Cmt Mar 05, 2016 11:18 pm

International olan hangisiyse onu girmen gerekiyor. Bu arada rwth aachen krediyi baya ince elleyip *** dokuyor. Bir arkadasim da 2 semester oldu hala bekliyor 2 kredi fark icin lisans dan ders almasini istediler en sonunda .bakalim nolcak

Kullanıcı avatarı
dr13agon

Mesaj gönderen dr13agon » Pzr Mar 06, 2016 12:02 am

[quote]olupiksel tarafindan yazilan metin:

Herkese iyi aksamlar,

onumuzdeki kis donemi icin RWTH Aachena basvurmayi dusunuyorum, basvuru sirasinda bir belge doldurmami istiyorlar, (Zusaetzliche Informationen zur Bewerbung fur einen RWTH Aachen Masterstudiengang an der Fakultaet fur Maschinenbau) sanirim lisans egitimimde aldigim dersleri, rwth aachen\'daki dersler ile kredi vs acisindan karsilastirmak icin.

Sorum sudur ki, forma dersler girilirken kredileri de isteniyor, benim transkripte kredi-akts(ects) olarak iki farkli kredi var. bu forma hangi kredi turunu girmem gerekiyor, bir fikri olan var mi?[/quote]

Merhabalar,

Forma ects kredilerini yazman gerekli. Ects acilimi da avrupa kredi transfer sistemi zaten icin rahat olsun.

olupiksel

Mesaj gönderen olupiksel » Pzr Mar 06, 2016 12:04 pm

cevaplar icin tesekkur ederim :)