Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

tr de universiteden alinan kinama cezasi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
demirdogen

Mesaj gönderen demirdogen » Prş Mar 03, 2016 6:24 pm

Merhaba arkadaslar, Turkiyede universite okurken kopyaya tesebbus gerekcesiyle kinama cezasi aldim. Transkriptimde kinama cezasi almistir olarak yaziyor. Simdi yuksek lisansa basvuracagim sizce bu kabul almamda sikinti olusturur mu ? Bu konuda tecrubesi veya duyumlari olan arkadaslar beni bilgilendirirseniz memnun olurum.Gurkan Bey sorun olmayacigini soyledi ancak kesin bilgi edinmek istiyorum. Simdiden tesekkurler herkese kolay gelsin.iyi calismalar.

efsun

Mesaj gönderen efsun » Cum Mar 04, 2016 12:55 am

Universiteden kabul almani ne kadar etkiler bilemiyorum ama vize surecinin sancili gecmesine sebep olur diye dusunuyorum.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Mar 04, 2016 5:41 am

Ders notlarin iyi mi ondan haber ver?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

demirdogen

Mesaj gönderen demirdogen » Cum Mar 04, 2016 9:32 am

Makine Muhendisligi 2.84 ortalama. Th Koln icin basvuri yapacagim uni asist ten

emreyurt

Mesaj gönderen emreyurt » Cum Mar 04, 2016 2:10 pm

[quote]demirdogen tarafindan yazilan metin:

Makine Muhendisligi 2.84 ortalama. Th Koln icin basvuri yapacagim uni asist ten[/quote]

Almanyayi baglamaz disiplin cezasi, Baglasaydi sicili kabarik olanlari avrupaya almazlardi degilmi. ama sanirim diploma ekinde transkript zaten oluyo. birde Turkce transkripte disiplin cezasi yazar ama ingilizce transkripte ceza yazmiyor. Benim transkript bu sekilde.
Simdi Sen Yolcusun Baska Kollara, Simdi Ben Yolcuyum Mechul Yollara

demirdogen

Mesaj gönderen demirdogen » Cum Mar 04, 2016 3:03 pm

[quote]emreyurt tarafindan yazilan metin:

Makine Muhendisligi 2.84 ortalama. Th Koln icin basvuri yapacagim uni asist ten[/quote]

Almanyayi baglamaz disiplin cezasi, Baglasaydi sicili kabarik olanlari avrupaya almazlardi degilmi. ama sanirim diploma ekinde transkript zaten oluyo. birde Turkce transkripte disiplin cezasi yazar ama ingilizce transkripte ceza yazmiyor. Benim transkript bu sekilde.[/quote]

Senindemi disiplin cezan vardi. Kabulde sikinti yasamadin oylemi ?
Bende ingilizce transkrip aldim orada yaziyor ama turkce olarak. Tekrar okuldan yenisini tamamen ingilizce isticem. Almanya gecmise cok dikkat ettigi icin kaygilaniyorum. Sonucta mezun oldum okuldan atilmadim

emreyurt

Mesaj gönderen emreyurt » Cum Mar 04, 2016 3:09 pm

[quote]emreyurt tarafindan yazilan metin:

Almanyayi baglamaz disiplin cezasi, Baglasaydi sicili kabarik olanlari avrupaya almazlardi degilmi. ama sanirim diploma ekinde transkript zaten oluyo. birde Turkce transkripte disiplin cezasi yazar ama ingilizce transkripte ceza yazmiyor. Benim transkript bu sekilde.[/quote]

Senindemi disiplin cezan vardi. Kabulde sikinti yasamadin oylemi ?
Bende ingilizce transkrip aldim orada yaziyor ama turkce olarak. Tekrar okuldan yenisini tamamen ingilizce isticem. Almanya gecmise cok dikkat ettigi icin kaygilaniyorum. Sonucta mezun oldum okuldan atilmadim[/quote]

Hayir benim disiplin cezasi yok. madem ingilizce transkripte gozukuyor ozaman diploma ekinde zaten transkript var onda yazmiyo. senin diploma ekinde transkript varsa ayri bir transkript cikarmana gerek yok. Tabi benim diploma ve diploma eki ingilizce-Turkce sizinki nasildir bilmiyorum. Ama bu cezanin sorun olacagiini sanmiyorum buna kafani takma.

demirdogen

Mesaj gönderen demirdogen » Cum Mar 04, 2016 4:22 pm

Suanda sadece gecici mezuniyet belgem var. Diploma daha hazirlanmadi. Ingilizce transkriptte bile bazi seyler malesef turkce yaziyor o yuzden yeni isticem. Insallah sorun olmaz, ayni durumda olan arkadaslar varsa onlarda bilgilendirse kesin emin olucaz. Yardimlarin icin tesekkur ederim 😊

emreyurt

Mesaj gönderen emreyurt » Cum Mar 04, 2016 5:16 pm

Suanda sadece gecici mezuniyet belgem var. Diploma daha hazirlanmadi. Ingilizce transkriptte bile bazi seyler malesef turkce yaziyor o yuzden yeni isticem. Insallah sorun olmaz, ayni durumda olan arkadaslar varsa onlarda bilgilendirse kesin emin olucaz. Yardimlarin icin tesekkur ederim 😊[/quote]

Ozaman tercume ettir. disiplin olan yeri kaldirsin. gercekten bunlari kafana takma cok onemli degil. Ben basvuru bekliyorum. daha onay almadim 9 haftayi gecti. sinirli kabul benim bolum. hayirlisini dile hayirlisi olsun.

demirdogen

Mesaj gönderen demirdogen » Cum Mar 04, 2016 6:37 pm

Saol kardesim insallah. Tercuman noter kaldiramazki onu nasilsa o sekilde yazmak zorundalar.

demirdogen

Mesaj gönderen demirdogen » Cum Mar 04, 2016 8:20 pm

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Ders notlarin iyi mi ondan haber ver?[/quote]

Ortalama yeterlimi ?