Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

duisburgda onerebileceginiz dil kursu ?

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
GsAk

Mesaj gönderen GsAk » Pzt Şub 22, 2016 1:00 pm

Arkadaslar Merhaba,
Vizemi aldim cok sukur. Simdi aklimdaki soru paderborn unide mi dil kursuna baslasam (Ki bu son ihtimalim olsunistiyorum) yoksa Duisburgda ozel bir dil kursuna mi gitmeliyim? Dili ogrenebilirsem duisburg essen uniye basvuracagim master icin. Duisburg essen uninin anlasmali dil kurslari hakkinda bilgisi olan varmidir. Ve ucretler ne durumdadir bilen var mi? Yardimlarinizi bekliyorum :)

emreyurt

Mesaj gönderen emreyurt » Cmt Mar 05, 2016 8:59 pm

[quote]GsAk tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar Merhaba,
Vizemi aldim cok sukur. Simdi aklimdaki soru paderborn unide mi dil kursuna baslasam (Ki bu son ihtimalim olsunistiyorum) yoksa Duisburgda ozel bir dil kursuna mi gitmeliyim? Dili ogrenebilirsem duisburg essen uniye basvuracagim master icin. Duisburg essen uninin anlasmali dil kurslari hakkinda bilgisi olan varmidir. Ve ucretler ne durumdadir bilen var mi? Yardimlarinizi bekliyorum :)[/quote]

buradan bakabilirsin. bir kac tanesi Turk

https://www.uni-due.de/imperia/md/conte ... il2014.pdf
Simdi Sen Yolcusun Baska Kollara, Simdi Ben Yolcuyum Mechul Yollara

Argimax

Mesaj gönderen Argimax » Pzt Mar 28, 2016 1:18 am

bende duisburgda dil okulu arastiriyorum. fiyatlar kur basi 400-500 euro civariydi. deneyimi olan veya bir fikri olan birisi oneride bulunabilir mi?

ayrica RHEINLAND PRIVATSCHULE adli okula kayit olmayi duunuyorum. ;)tesekkurler