Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Egitim danismanligi ne zaman alinmali ?

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
alcadras

Mesaj gönderen alcadras » Pzr Şub 07, 2016 3:26 am

Sizle okul basvuru tarihinden kac gun once ilk kez iletisime gecmeliyiz ? Vize basvurulari bazen 3 ay filan suruyormus bu sure icinde okul baslarsa ne yapicaz ?

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Pzr Şub 07, 2016 12:47 pm

Universiteye basvuru icin Turkiye de 4 yillik kazandi belgesi olmasi lazim ondan dolayi yerlestirme sonuclari aciklanmaya yakin iletisime gecmek daha mantikli gibi

alcadras

Mesaj gönderen alcadras » Pzr Şub 07, 2016 2:31 pm

Ben bu sene trde dil kursuna gitmeyi dusunuyorum kursun ne zaman bitecegi belli olmaz yani yine bir sorun cikabilir basvuru tarihiyle ilgili

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Pzr Şub 07, 2016 4:15 pm

Anladigim kadariyla son sinifsin bende son sinifim A1 i bitirdim A2 ye baslayacagim simdi baslasan yazin sonuna kadar B1 e kadar gelebilirsin ayrica Turkiye de daha zor bi surec dili ogrenmek bosa neden vakit kaybedeceksin ki basvuru tarihiyle alakali sartli kabul olacagi icin sikinti cikmaz diye biliyorum galiba her donemde alinabiliyor kabul

alcadras

Mesaj gönderen alcadras » Pzr Şub 07, 2016 4:25 pm

[quote]mkyc1 tarafindan yazilan metin:

Anladigim kadariyla son sinifsin bende son sinifim A1 i bitirdim A2 ye baslayacagim simdi baslasan yazin sonuna kadar B1 e kadar gelebilirsin ayrica Turkiye de daha zor bi surec dili ogrenmek bosa neden vakit kaybedeceksin ki basvuru tarihiyle alakali sartli kabul olacagi icin sikinti cikmaz diye biliyorum galiba her donemde alinabiliyor kabul[/quote]

Maddi/manevi meselelerden dolayi belli degil su anda gidip gidemeyecegim. b2ye kadar turkiyede ogrenmek daha ucuza gelir diye dusunmustum. Birde ygsden dusuk puan bekliyorum o yuzden kesin kararlar veremiyorum.

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Pzr Şub 07, 2016 4:35 pm

Kesinlikle daha ucuza gelir ama pratik imkani olmayinca daha zor oluyor kursta ogrenilen kursta kaliyor Allah yardimcin olsun

alcadras

Mesaj gönderen alcadras » Pzr Şub 07, 2016 4:55 pm

[quote]mkyc1 tarafindan yazilan metin:

Kesinlikle daha ucuza gelir ama pratik imkani olmayinca daha zor oluyor kursta ogrenilen kursta kaliyor Allah yardimcin olsun[/quote]

Tesekkur ederim, sizinde :)

Spandau

Mesaj gönderen Spandau » Pzr Şub 07, 2016 6:43 pm

Ben de bu sene yazin basvuru yapacagim. Son basvuru tarihleri 15 temmuz, sanirim haziran baslari basvuru yeterli olur.

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Pzr Şub 07, 2016 11:07 pm

[quote]Spandau tarafindan yazilan metin:

Ben de bu sene yazin basvuru yapacagim. Son basvuru tarihleri 15 temmuz, sanirim haziran baslari basvuru yeterli olur.[/quote]

Haziranda yerlestirme sonuclari daha aciklanmis olmuyor agustosu buluyor