Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kisa Bir Ara

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kisa Bir Ara

Mesaj gönderen Physiker » Cum Şub 05, 2016 12:36 am

Merhaba Arkadaslar

2008 ekim ayindan bu yana site uzerinden binlerce ogrenciye yardimci olmaya calisiyoruz. Bunun disinda yine sosyal medya ve yuzyuze de yuzlerce arkadasa kisisel olarak yardimci olmaya calistim.

Bir cogunuzun da bildigi gibi gecen yil sitedeki butun universite tanitimlarini ve makaleleri guncellemistik. Bir cok aktuel bilgiler o makalelerde mevcut. Zaten son donem de benim tek yaptigim yoneltilen sorulara makalelerin linklerini eklemek oluyordu.

Buna ragmen surekli olarak yine ayni sorularin yoneltilmesi ve hatta ayni sorularin defalarca ayni uye tarafindan yoneltilmesi, bir yandan sosyal medya diger yandan kisisel olarak gelen sorulardan artik biraz bunaldim ve bir sure sorulara ara vermek istiyorum. Bunun, sitenin gelecegi icin de dogru bir karar oldugunu dusunuyorum.

Bu sebeple en az 1-2 ay sitedeki sorulara ve sosyal medyadan yoneltilen sorulara danismanlik grubu disinda cevap vermeyecegim. Bir sure boyle "dozaji azaltmanin" cok iyi gelecegini dusunuyorum ve bu durumu anlayisla karsilayacaginizi umid ediyorum. Bu sure zarfinda diger tecrubeli arkadaslarin da biraz daha aktif olmalarini rica ediyorum.

Tekrar gorusmek uzere.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Kisa Bir Ara

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 06, 2016 6:12 pm

7 yil sonra bir tatile cikiyorsun.. Iyi tatiller!
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
dr13agon

Kisa Bir Ara

Mesaj gönderen dr13agon » Çrş Şub 10, 2016 6:07 pm

Site icin harcadiginiz emek ve benim gibi yuzlerce insana bulunmaz bilgiler saglayip sorularimizi karsiliksiz birakmadiginiz icin cok tesekkurler, yeniden gorusmek umidiyle.

Crni

Kisa Bir Ara

Mesaj gönderen Crni » Pzr Şub 28, 2016 11:19 am

Iyi tatiller ...
BAR MITZVAH