Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kanada

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Frokanala21

Kanada

Mesaj gönderen Frokanala21 » Cmt Oca 23, 2016 11:54 am

Arkadaslar size bir sorum olacakti ;
Simdi ben almanyada lisansi bitirdim masterida yaptim almanyada biraz yasadiktan sonra
Kanadadan teklif gelse oraya gidebilirmiyim?

fatih_

Kanada

Mesaj gönderen fatih_ » Cmt Oca 23, 2016 4:41 pm

Kanada dan teklif gelirse gidebilirsin tabiki de

Frokanala21

Kanada

Mesaj gönderen Frokanala21 » Pzr Oca 24, 2016 1:38 am

Sence hangi ulke kardesim ?

Plasmaa

Kanada

Mesaj gönderen Plasmaa » Pzr Oca 24, 2016 10:12 am

Bence kanadada is ya da yasam dusunuyosan orada okuman senin icin daha iyi olur kanada yada amerikada okursan orda is bulman almanyada okuyan birine gore daha kolay olur Almanyadaki universiteler avrupa icin iyi olsada abd ve kanadanin universiteleri seviyesinde degil(butun abd unileri daha iyidir demiyorum ama cogunlukla daha iyiler) ama karar senin nerde yasama gelince ben almanyayi tercih ederdim turkiyeye ucakla 3 saatte gelebilirsin ailene daha yakinsin almanyada turk nufusu daha fazla iki ulkenin refah duzeyi arasinda buyuk farklar yok zaten ve sanirim kanadada fransizca ingilizce kadar onemli bunuda dusunursen Almanyada yasam derim ben.

Frokanala21

Kanada

Mesaj gönderen Frokanala21 » Pzr Oca 24, 2016 5:35 pm

Piasama kardesim son noktayi koydun valla eyvallah saolasin
Almanyaya devam ....
Ama benim demek istedigm birsey daha var simdi kanada da pazarlari her yer acik hafta icide sonuda hayat var yasam var insanlari sicak yani eglence yerleri olsun