Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kalacak yer sorunu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
sway

Kalacak yer sorunu

Mesaj gönderen sway » Pzr Oca 10, 2016 9:56 pm

Merhaba,

Nerdeyse sokakta kaldim diyebilirim eger 2 ay icinde bir yee bulamazsam. Wg gesucht da odalar var ama pahali geliyor ama.
Yurttada bana bir oda nezaman cikar Allah bilir.. Evede cikacak arkadas bulamiyorum.. Ne yapmam gerektigi hakkinda onerisi olan varsa onerilere acigim... Dortmund da yasiyorum

Crni

Kalacak yer sorunu

Mesaj gönderen Crni » Pzr Oca 10, 2016 11:17 pm

kardes ben dortmundda dogdum buyudum ve evimiz hala orda :D munster strasse´daki helmholtz gymnasiumun az gerisinde ANADOLU CAMII var , oraya sor ayligi 200 euroya wg lar var!

yeri daha detaylica tarif edecek olursam : u bahn ile munster strasseden in ,helmholtz gymnasium var buyuk , onunde ahsap heykel var , oraya varmadan kahve var (orasi camiye ait ) oraya girirsen sor ordakilere, bochumda , dortmundda , dusseldorfta evleri var milli goruse ait ! 200 euroya bulabilirsin internet i falan icinde ! hemen arkasi zaten erwin strasse diye geciyor ordada bizim ev var zaten , kirmizi evler...
BAR MITZVAH

Crni

Kalacak yer sorunu

Mesaj gönderen Crni » Pzr Oca 10, 2016 11:18 pm

wg dediysem milli goruse bagli dir ! evlerin icinde 4-5 kisi kaliyor
BAR MITZVAH

Diablo35

Kalacak yer sorunu

Mesaj gönderen Diablo35 » Pzt Oca 11, 2016 2:07 pm

[quote]sway tarafindan yazilan metin:

Merhaba,

Nerdeyse sokakta kaldim diyebilirim eger 2 ay icinde bir yee bulamazsam. Wg gesucht da odalar var ama pahali geliyor ama.
Yurttada bana bir oda nezaman cikar Allah bilir.. Evede cikacak arkadas bulamiyorum.. Ne yapmam gerektigi hakkinda onerisi olan varsa onerilere acigim... Dortmund da yasiyorum[/quote]

Eger yurt basvurunun uzerinden en az 6 7 ay gibi bir zaman gectiyse gidip Studentenwerk ile konusmani tavsiye ederim (hatta israrci ol durumunu iyice acikla ) yoksa sadece beklemekle oda cikmasi uzun surebilir.