Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

OSYM BELGESI-BASVURU ZAMANI

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
DemirogluBugra

Mesaj gönderen DemirogluBugra » Pzt Kas 23, 2015 10:55 pm

Merhaba arkadaslar aklima bir soru takildi.

ben yaz donemi icin okula basvuru yapmak istiyorum sartli kabul icin ama soyle bir sikinti var.15 temmuzda aciliyor basvurular ancak osym belgesi benim elime agustos ayinda geciyor.
Yani basvuru zamanini kaciriyorum.Bende 15 temmuzda almanya ya dil kursuna gitmeyi dusunuyorum diger semestere kadar dili halledebilirim. Ama o kadar ay icin nasil vize alabilirim bir fikri olan varmi acaba ? 7 Ay gibi bir surec. Dil i hallettikten sonra direk okua basvuru yapicam sartli kabul olayi ortadan kalicak.
simdiden tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Kas 24, 2015 1:33 am

merhaba
sartli kabul icin basvuru tarihini dikkat almayin. O tarihler tum istenilen sartlari tamamlamis olanlar yahut hali hazirda karsilayanlar icin gecerli.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Enigma

Mesaj gönderen Enigma » Sal Kas 24, 2015 4:30 pm

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

merhaba
sartli kabul icin basvuru tarihini dikkat almayin. O tarihler tum istenilen sartlari tamamlamis olanlar yahut hali hazirda karsilayanlar icin gecerli.[/quote]

Hocam o zaman sartli kabul icin belgeler tam olduktan sonra istedigimiz zaman basvuru yapabiliriz degil mi?

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Sal Kas 24, 2015 7:35 pm

Sadece sonuc belgesiyle almaz miyiz sinavdan 1 hafra sonra geliyor sonuclar bide 2 ay onu yerlestirmeyi beklemesek ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Kas 24, 2015 8:02 pm

[quote]Enigma tarafindan yazilan metin:

merhaba
sartli kabul icin basvuru tarihini dikkat almayin. O tarihler tum istenilen sartlari tamamlamis olanlar yahut hali hazirda karsilayanlar icin gecerli.[/quote]

Hocam o zaman sartli kabul icin belgeler tam olduktan sonra istedigimiz zaman basvuru yapabiliriz degil mi?[/quote]

Evet

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Kas 24, 2015 8:03 pm

[quote]mkyc1 tarafindan yazilan metin:

Sadece sonuc belgesiyle almaz miyiz sinavdan 1 hafra sonra geliyor sonuclar bide 2 ay onu yerlestirmeyi beklemesek ?[/quote]

olmaz

DemirogluBugra

Mesaj gönderen DemirogluBugra » Çrş Kas 25, 2015 8:41 am

merhaba

Tesekkurler cevabiniz icin ancak kafamda bir soru daha var
Simdi okulun basvuru donemi temmuz 15 yani ben sartli kabul icin agustos yada temmuzda da basvurup girebiliyormuyum ? Zaten amacim ilk olarak okulun dil kursuna gitmek..