Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

erasmus staj

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
beyto16

erasmus staj

Mesaj gönderen beyto16 » Cmt Kas 21, 2015 3:48 pm

merhaba arkadaslar almanyada yazin erasmus staj yapmayi dusunuyorum.Bazi organize eden firmalar var(staj yeri kalacak yer vb) onere bileceginiz guvenilir firmalar varmi
tahmini ne kadar ucrete staj yeri ayarliyorlar tesekkurler

beyto16

erasmus staj

Mesaj gönderen beyto16 » Pzt Kas 23, 2015 2:29 pm

kimsemi bilmiyo

beyto16

erasmus staj

Mesaj gönderen beyto16 » Pzt Kas 23, 2015 9:29 pm

gucel

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

erasmus staj

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 24, 2015 2:40 pm

Staj organize etmek nedir? Stajla ilgili makalede staj icin ilanlarin verildigi sitelerin linkleri var. Zaten staj yapacaksan belirli bir seviyede en azindan iyi bir ingilizce biliyor olman gerekiyor. O ilanlara basvuru icin evraklarini(CV, transkript vs) gondereceksin. Bir firma yapamaz o isi, kendin direk olarak hergun ilanlari takip edip, ilana gore basvuru yapacaksin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

beyto16

erasmus staj

Mesaj gönderen beyto16 » Çrş Kas 25, 2015 3:26 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Staj organize etmek nedir? Stajla ilgili makalede staj icin ilanlarin verildigi sitelerin linkleri var. Zaten staj yapacaksan belirli bir seviyede en azindan iyi bir ingilizce biliyor olman gerekiyor. O ilanlara basvuru icin evraklarini(CV, transkript vs) gondereceksin. Bir firma yapamaz o isi, kendin direk olarak hergun ilanlari takip edip, ilana gore basvuru yapacaksin.[/quote]

araci firmalar orada staj yeri ayarliyor.hatta okulun erasmus staj sumunda bir kac firma ismi vermis .daha once bu firmalardan hizmet almis arkadas varsa yardim edebilirmi

bilk

erasmus staj

Mesaj gönderen bilk » Çrş Kas 25, 2015 3:46 pm

banada firma taratindan ayarlatmak cok sacma geldi. Yani sonucta firma seninle en azindan sky uzerinden gorusmeden sadece evraklara bakip da kabul vermez. Normal basvuru yapacaksin o kadar. Maille evraklari yollayacaksin sadece ilanlari bulup.

beyto16

erasmus staj

Mesaj gönderen beyto16 » Çrş Kas 25, 2015 7:00 pm

[quote]bilk tarafindan yazilan metin:

banada firma taratindan ayarlatmak cok sacma geldi. Yani sonucta firma seninle en azindan sky uzerinden gorusmeden sadece evraklara bakip da kabul vermez. Normal basvuru yapacaksin o kadar. Maille evraklari yollayacaksin sadece ilanlari bulup.[/quote]
haci bende bilmiyorum adamlar belcikada 1 gunde staj ayarliyoruz diyorlar bende almanyaya istiyorum.daha once bu firmalara basvuran yok galiba forumda.

beyto16

erasmus staj

Mesaj gönderen beyto16 » Prş Kas 26, 2015 7:43 am

[quote]duisburger tarafindan yazilan metin:

Her sallayana inanirsan yolunu sasarsin kardes. Aynen bahsedildigi sekilde yapacaksin. Evraklarini toplayip ingilizce iki cumle yazip maille yollamak o kadar zor degil.[/quote]

eyvallah

dynhtc

erasmus staj

Mesaj gönderen dynhtc » Prş Kas 26, 2015 7:27 pm

arkadaslar merhabalar bende almanyada erasmus staji yapiyorum stajim ocakda bitiyor vizemi uzatmak istiyorum. dil kursuna yazildim vizemi dil kursuyla uzatmayi dusunuyorum bilginiz varmidir bu konuda?