Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DEUTSCHE BANK YARDIM!!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Semihgo

DEUTSCHE BANK YARDIM!!

Mesaj gönderen Semihgo » Çrş Kas 11, 2015 11:58 pm

Ya allah askina biri birsey soylesin..
Yaklasik 22 gun once deutsche Bank a gonderdim evraklarimi.
Halaaaaaa hesap acilmadi.
07.12-17.12 tarihleri arasinda okul kaydi var.
Daha once defalarca almanya ya girmis cikmisligim var. Uzun sureli.
Onumuzdeki hafta vizeye basvursam sizce yetisir mi ?
Ya da deutsche Bank belasina yapilabilecek birsey var mi ???

NoCNTRL

DEUTSCHE BANK YARDIM!!

Mesaj gönderen NoCNTRL » Prş Kas 12, 2015 12:28 am

Bankaya mail atmayi denedin mi. Turkiye is bankasindan actirmistim ben 1 gun surdu hesabin acilmasi iban no gondermeleri ve prayi oraya yatirmam ve acildigina dair belgeyi mail atmalari. Ve devamli maillesebismistim banka ile. Alman bankasi nasil bilmiyorum ama mail atabilirsin.

Sue

DEUTSCHE BANK YARDIM!!

Mesaj gönderen Sue » Prş Kas 12, 2015 5:49 am

Deutsche bank genellikle 1 hafta icinde hesabi aciyor. 22 gun biraz fazla surmus bir terslik olmali.
Oncelikle bir kac olasilik var. Sizinle hesap acilmadan iletisime gecmezler. Ornegin evraklariniz elllerine ulasmamis olabilir. Yogun olabilirler. Size onerim su sekilde sormaniz;
Deutsche Bank\'in sitesinde International Students Contact bolumune girip oradan Customer olarak acilan sayfadayi Non customer olarak isaretlemeniz gerekiyor. Daha sonra
Bilgiler bolumune Customer Data alt basligi ile bilgilerinizi yazacaksiniz. Zaten en alt kisimda
I have not received my account number. Please check my documents. My account opening documents were sent on:..... kismi yer aliyor. Bu formu deneyin zaten tek sonuc veren iletisim sansi o..
Umarim en kisa surede sonuc alirsiniz.
Kolayliklar dilerim.

Semihgo

DEUTSCHE BANK YARDIM!!

Mesaj gönderen Semihgo » Prş Kas 12, 2015 10:03 am

Oncelikle tesekkur ederim sizlere. Evraklar kesin ulasti ona eminim. Hatte ben kargo ile de gondermedim. Kuzenim kendi goturdu direkt. Bir gun sonra ellerindeydi. Bana 2 haFTA once mail attilar adres bilgilerinizi duzeltiniz seklinde. Duzelttim fakat hala geri donus olmadi. Ariyorum bilgi veremeyiz diyorlar. Mail atiyorum cevap York. Sasirdim kaldim. Yani Burda tikanmasi islerin beni baya zorladi..
Dedigin gibi bankanin Internet sayfasindan ulasmaya calisayim Birde..

melmel

DEUTSCHE BANK YARDIM!!

Mesaj gönderen melmel » Prş Kas 12, 2015 1:34 pm

[quote]NoCNTRL tarafindan yazilan metin:

Bankaya mail atmayi denedin mi. Turkiye is bankasindan actirmistim ben 1 gun surdu hesabin acilmasi iban no gondermeleri ve prayi oraya yatirmam ve acildigina dair belgeyi mail atmalari. Ve devamli maillesebismistim banka ile. Alman bankasi nasil bilmiyorum ama mail atabilirsin.[/quote]

Benin okulum 25 Ekim\'de acildi. Banka hesabi acmak icin Pzt belgeleri attim ama cevap yok henuz. Acele olarak gitmem gerekiyor o yuzden belki Isbanka basvurmayi dusunuyorum. Konsolosluga gidip belge damgalama gerekiyor mu?