Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Izmir Konsoloslugu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bruce43

Izmir Konsoloslugu

Mesaj gönderen bruce43 » Sal Kas 03, 2015 8:41 pm

Ben randevumu aldim iyi niyet mektubu hakkinda yardim edebilirmisiniz birde konsoloslukta ne gibi sorular soruyorlar ?

NoCNTRL

Izmir Konsoloslugu

Mesaj gönderen NoCNTRL » Çrş Kas 04, 2015 3:21 pm

Iyi niyet mektubunda kendinden bahset nerede kac yilindan dogdugundan basla. Almanayaya hangi sebeplerden oturu sectigini vs anlat.
Konsoloslugun sordugu soruda gorustugun kisiye gore degisiyo, formu incelersen bazi arkadaslara hic soru sormayan gorevliler olmus. Ben kendimden ornek veriyim, 1 saate yakin soru sorup not aldi, hatta bazen soylediklerimin dogrumu yalan mi oldugunu bile test etti. Ingilizce nasil dedi ehh dedim , basladi ingilizce konusmaya gibi. Bol sanslar.

erhan91

Izmir Konsoloslugu

Mesaj gönderen erhan91 » Prş Kas 05, 2015 7:23 pm

banada Ingilizce almanca yuklendi oraya ne icin gittiginizi Ingilizce veya almanca soyleyin dedi almanca adiniz nedir diye sordu ve tabiki burda neden gitmiyorsun dil egitimine orda akraba varmi vs sorular sordu

efsun

Izmir Konsoloslugu

Mesaj gönderen efsun » Cmt Kas 07, 2015 12:18 am

Su izmir konsoloslugundan cok ilginc anilar cikiyor cidden ya =) bana da neredeyse hic soru sorulmadi. Kadin sadece basvuru belgesindeki bilgileri bilgisayara gecirdi, iki uc seyi sordu o formdan. Sonra da basarilar diledi, o kadar.