Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

BAYERN\'DE OÐRENCI KARTI ILE ULASIM

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
refresh

Mesaj gönderen refresh » Çrş Eyl 16, 2015 5:09 pm

Merhaba,

Ingolstadt \'ta olan okulumun kimlik kartiyla tum bayernde trenle (hizli olamayan trenlerle) seyahat ucretsiz diye duydum dogru mudur?

(Ingolstadt icin hala yurt sorunum da var malesef yazistigim tum yurtlar dolu, yardimci olabilecek arkadaslardan bilgi bekliyorum.)

refresh

Mesaj gönderen refresh » Cum Eyl 18, 2015 11:29 am

HERHANGI BIR BILGI YOK MU ARKADASLAR, INGOLSTADTTA KALACAK YER BULAMADIM EN AZINDAN TRENLE GIDERIM DIYE DUSUNUYORUM. YARDIM EDIN LUTFEN.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eyl 18, 2015 6:02 pm

Ingolstadt daki okulun ne? Uni mi yoksa dil kursumu, uni kursumu? Kimse anlamadigi icin cevap vermemis olabilir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

refresh

Mesaj gönderen refresh » Cmt Eyl 19, 2015 10:29 am

TH Ingolstadt / International Retail Management Bolumu su aralar danisman vs dolayisi ile cok sorunlu bir donemde oldugumdan farketmemisim.

Sonucta cogunuzun benim gibi sorun ve sorumluluklari olmayabilir, 26 yasinda 3 yildir turkiyedeki bir alman sirketinde calisip suanda istifa edip kabul alabildigim tek universite olan TH ingolstada gitmeye calisiyorum.

Universite mezunu olan bir olarak yuksek lisansa da kabul alamadim.
Her islemimde sorun ve hata cikiyor ve sorumlusu da malesef ben degilm.
Sanirim yardim isterken eksik soru sormaya hakkim var :help

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Eyl 19, 2015 9:27 pm

bu konudaki bilgiyi TH Ingolstadt ta ogrenci olan birinden alirsin en iyi sekilde. bayern\'de munihteki ogrenciler icin semesterticket var. ama henuz tum bayern geneline yayginlasmamisti. belki ingolstadt da dahil edilmistir. bilmiyorum. bununla ilgili bilgiyi ya okulun sayfasinda bulursun ya da okuldaki ilgili danismanliktan ya da ogrenci parlementosunda olan birine sorarak ya da okulun veya bolumun sosyal medya grubunda sorabilirsin.