Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Daha once Uni Asist uzerinden basvuru yapmis olan arkadasla bi bakabilir mi ?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
amy11

Mesaj gönderen amy11 » Cmt Eyl 05, 2015 2:51 pm

Arkadaslar surecle iligli yardimci olabilecek var mi ?

warumdenn

Mesaj gönderen warumdenn » Cmt Eyl 05, 2015 7:30 pm

buyur;)

Venceremos1940

Mesaj gönderen Venceremos1940 » Pzr Eyl 06, 2015 3:20 pm

Aynen buyur :)

amy11

Mesaj gönderen amy11 » Pzr Eyl 06, 2015 3:24 pm

Merhabalar dun itibari ile uye oldum fakat bundan sonra ne yapmam gerektigini bilmiyorum acikcasi

amy11

Mesaj gönderen amy11 » Pzt Eyl 07, 2015 5:51 pm

up

mireine

Mesaj gönderen mireine » Pzt Eyl 07, 2015 11:12 pm

Online portal\'a giris yaptiktan sonra sol taraftaki \'application\' kismini sececeksin. Onune gelen sayfada da \'create new application\' secenegini buldugun zaman o seni yonlendiriyor zaten.Ilk olarak egitim gecmisinle ve okuyacagin programla ilgili sorulari yanitlaman gerek.Sonra belgeleri yuklemeni isteyecek .Belgeler okulun istedigi belgeler olacak.Boylece online basvuruyu tamamlayacaksin.Online basvuru bittikten sonra belgelerini, uniassistten ciktisini aldigin imzali basvuru formunu ve odeme dekontunu postayla gondereceksin.Ilk okul icin 75 Euro sonraki her okul icin 15 Euro yatirman lazim.Bir de gonderdigin fotokopi olan belgeleri resmi onayli istiyolar. Mesela diploma fotokopisi icin asli gibidir muhuru , lys sonucu fotokopisi icin osym muhuru gibi.

amy11

Mesaj gönderen amy11 » Sal Eyl 08, 2015 12:00 am

cok tesekkur ederim

mireine

Mesaj gönderen mireine » Sal Eyl 08, 2015 1:08 am

Rica ederim :)

Makargin

Re: Daha once Uni Asist uzerinden basvuru yapmis olan arkadasla bi bakabilir mi ?

Mesaj gönderen Makargin » Sal Ara 13, 2016 1:08 pm

Merhaba arkadaşlar. Ben blogun yeni sakinlerindenim. Benim sorumla ilgili blogda bayağı araştırdım ama konuyla ilgili herhangi bir cevap bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

1)geçen hafta uni asisst üzerinden başvuru yaptım fakat sistemde "entgelt" i 0€ olarak gösteriyor. Normalde orada 75€ görünmesi gerekiyor sanırım. Bu durumda ne yapılması gerekiyor?

2)Online başvuru yaptıktan sonra bana bir mail gönderdiler ve mail de şu yazıyor. "Alle Ihre Aufträge für uni-assist für das Sommersemester 2017 sind bezahlt."
Halbuki daha sisteme ne kadar ücreti hangi hesaba yatıracağıma dair bir bilgi girilmemişken,bu şekilde ödendi yazısını görünce şaşırdım. Burada bir sistem hatası mı var?
Konuya açıklık getirebilirseniz sevinirim. :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Daha once Uni Asist uzerinden basvuru yapmis olan arkadasla bi bakabilir mi ?

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 13, 2016 1:26 pm

Belki basvuru yaptigin üniversite uni assist parasini kendisi ödüyordur.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Makargin

Mesaj gönderen Makargin » Sal Ara 13, 2016 1:51 pm

Başvuruyu Göethe üniversitesine yaptım. Bunun bilgisine nerden ulaşabiliriz. Bir bilginiz var mı?
•Evraklarımı onlara gönermem gerektiğine dair bir bildiri mesajı atmaları gerekiyor mu ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 13, 2016 5:46 pm

uni assist in sayfasindan bakmadan net bir bilgi veremem maalesef.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

dgkntryk

Mesaj gönderen dgkntryk » Prş Ara 15, 2016 10:39 pm

Herkese merhaba arkadaslar,
Uni assist'e basvuru yaparken Uni basina mi 15 Euro ödeyecegiz, basvuru basina mi ? Mesela bi üni nin 3 farkli bölümüne basvurmak istesem (ayni anda ayni Semester icin) 45 Euro mu ödemeliyim 15 Euro mu ?

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Prş Ara 15, 2016 11:01 pm

105 € ödemelisin
Aller Anfang ist schwer.

amy11

Mesaj gönderen amy11 » Pzt Oca 02, 2017 1:20 am

arkadaslar mesela 2 unı ye basvurucaz unı asıst uzerınden belgelerımızı ıkı kere onaylatıp yollamamız mı gereklı yoksa sadece basvuru formunu mu ıkı tane gonderıcez ?

sayko

Mesaj gönderen sayko » Pzt Oca 02, 2017 5:36 am

Başvuru formlarını ayrı ayrı, aynı dosyada ve diğer öğrencilikle ilgili belgelerini de bu dosyanını içine koymalısın bence. Yani 2 üniversite için toplamda 2 adet başvuru formu ve birer tane öğrenci belgesi vs koyman yeterli. Ben de şuranını yalancısıyım;

http://www.uni-assist.de/online-application.html#8. SENDING ALL PAPER DOCUMENTS TO UNI-ASSIST

8. madde diyor ki;

What needs to go in the envelope?

-a fully-filled and signed application form for each university,

-your education certificates (authenticated copies of originals and their translations – if applying several times, please only send one of each document!),

-a copy of your passport (a simple copy of the page with your personal information and photo),

-a signed original copy of the credit card payment form,

your e-mail address, so we can contact you without delay,

-if possible, a contact address in Germany to avoid long mail deliveries,
A sheet of paper with your name, applicant number (if you already have one), date of birth, correspondence address and e-mail address on it (if possible please refrain from writing this by hand, please send a computer printout instead so that we can read and process all of your data easily).

Makargin

Mesaj gönderen Makargin » Pzt Oca 02, 2017 12:09 pm

Merhaba arkadaşlar
Uni asist e teslim edilecek ösym sonuç belgesinin mühürlü olması gerekli mi yoksa internetten çıktı olması yeterli oluyor mu?(tercümeyi internet çıktısı üzerinden yaptırdım. Acaba problem olur mu?)

sevinctommy

Mesaj gönderen sevinctommy » Sal Oca 24, 2017 10:54 pm

merhaba arkadaslar
uni assiste basvuru yapmak istiyorum fakat beynim yanmis durumda daha önceden yapan yada konu hakkinda bilgisi olan benimle iletisime gecebilir mi?
simdiden cok tesekkur ederim
email: sevinc.tommy@gmail.com