Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Essen-oturum uzatma problemi

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
death_glory

Essen-oturum uzatma problemi

Mesaj gönderen death_glory » Çrş Eyl 16, 2015 10:42 pm

Arkadaslar merhaba,

Ocak 2015ten beri Almanyadayim oturum almak icin auslanderbehordeden beni bir kisiye yonlendirdiler bu adamin hem orda hem uni kampusunde ofisi var fakat adam basindan beri kasitli olarak bana sorun cikariyor... her gittigimde sacma bi sebeple baska bir tarihe randevu vermek istiyor bir defasinda randevuma gittim adam randevuyu unutmus!!! En sonuncuda artik bu fotografa benzemiyosun baska fotograf cek getir dedi. Eylul icinde tekrar gitmem gerek simdi fakat verdigi randevu tarihleri bana uymuyor. Uniklinikte doktora yapiyorum ve oturum iznimden dolayi isim aksayacaksa oturuma ihtiyacim yok zaten...

Simdi ayni adamla mi gorusmek zorundayim her defasinda, bi baska gorevli yapamazmi benim isimi, bu adamda bi dosyam var ama auslanderbehordeden kimle gorussem bana yardimci olur fikri olan varsa bi yardim edin kardesler.