Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantor Belgesiyle Ilgili Kucuk Bir Soru?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Simbiyotikliken

Mesaj gönderen Simbiyotikliken » Sal Ağu 11, 2015 11:36 pm

Merhaba arkadaslar,
Almanyada ki amcam bana garantor olacak. Ancak ben onun ne kadar maas aldigini vs. bilmiyorum. Acikcasi sormayada cekiniyorum.
Amcam yabancilar ofisine gittiginde 650 euro ucreti kanitlayamazsa belgeyi vermezler mi? Yoksa belgeyi verip vize de mi sorun cikarirlar?

Bunu ogrenmem lazim cunku amcam eger garantor olamayacaksa yerine baskasini bulacak.
"Eger elli uc dakikam olsaydi,” dedi kucuk prens, “bir su pinarina dogru agir agir yururdum.”

Orcn

Mesaj gönderen Orcn » Sal Ağu 11, 2015 11:43 pm

Garantor belgesini vermiyorlar diye biliyorum, abim benim icin almaya gittiginde geliri yeterli olmadigi icin, yani €659 ayiracak durumda olmadigi icin vermediler maalesef.

Frankfurter

Mesaj gönderen Frankfurter » Sal Ağu 11, 2015 11:45 pm

Kendisi soyledigin meblagi kanitlayamazsa belgeyi vermezler. Belgeyi verirlerse vizede sorun cikarma olmaz.

Simbiyotikliken

Mesaj gönderen Simbiyotikliken » Sal Ağu 11, 2015 11:46 pm

Anladim arkadaslar. Cok tesekkurler..
"Eger elli uc dakikam olsaydi,” dedi kucuk prens, “bir su pinarina dogru agir agir yururdum.”