Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munihte kurs tavsiyesi....

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
rastbin

Mesaj gönderen rastbin » Pzr Tem 19, 2009 1:56 pm

Arkadaslar oncelikle hepinize merhaba ben ibrahim... Buraya 3 aylik ogrenci vizesiyle geldim aslen Turkiye\'de endustri muhendisliginde master yapiyorum. Burada en hizli sekilde almanca ogrenmek istiyorum tabiki 3 ay bunun icin yetmez ama anavataninda en azindan bir sure egitim almak istiyorum. Almancam hic yok ve Munih\'te birkac farkli kurstan fiyat aldim gercekten cok farkli fiyatlar ve nereyi tercih etmeliyim bilmiyorum. En ucuzu 290(deutsch akademi), en pahalisi (EF) 860 Euro bunlar 4 haftalik temel almanca duzeyi kurs ucretleri. Beni ozellikle munihte yasayan arkadalar bilgilendirirlerse cok sevinirim. Ayrica buradaki yasam, etkinlikler, ortamlar hakkinda da yine Munih\'teki arkadaslarla tanismak ve sohbet etmek isterim. Simdiden cok tesekkurler...

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Tem 19, 2009 2:10 pm

Kardes aramiza hos geldin,
Munihte ve munih civarinda olan arkadaslarimiz var onlar sana yardimci olacaklardir. forumdan keyif alman dilegiyle...

rastbin

Mesaj gönderen rastbin » Pzt Tem 20, 2009 11:40 am

Gorunen o ki pek bir arkadasta ilgilenmiyor fakat zamanim dar daha hizli cevaplar ihtiyacim var kimse varmi oralarda ... :)

romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Pzt Tem 20, 2009 12:55 pm

rastbin su an munihtesin galiba.dedigin kurslar su anlik tatile girdi,yani yeni kurslar eylulde basliyor.ha yaz kurslari var bak.ozel kurslarda asagi yukari fiyatlari aynidir yani 225 eurodan basliyor.sitede dil kurslari ile ilgili bir baslikta epey bir dil kursu adresi ve telefonlari mevcut.tahminim munihteki dil kurslarida yazilmisti.arama motorundan bulabilirsin.ordan telefon yada mail yoluyla fiyatlari sorup degerlendirme yapabilirsin.

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Tem 20, 2009 4:22 pm

http://portal.mytum.de/studium/sprachen ... utschkurse

bu linkte universitenin tavsiye ettigi dil kurslari mevcut. en iyileri ise Testdaf ve DSH merkezi olanlar, parantez icinde yaziyor zaten.. ;)

rastbin

Mesaj gönderen rastbin » Sal Tem 21, 2009 12:44 am

Tesekkur ederim. Kurslarin cogu her pazartesi yeni sinif aciyorlar kapanma diye bisey yok kimisi dolmus olabiliyo ama genellikle yer var cogunda. Gittim birebir gorustum bugunde yeni bir fiyat aldim ve 1160 euro istiyolar cildirmis olmalilar bu fiyata hicbirsy dahil degil(german institute) Londra\'da bundan ucuza yurt dahil fiyatlar var... Hem ben oyle yuksek sertifikalar felanda istemiyorum, intensive de degil basic german fiyatlari bunlar anlayamiyorum boyle anormal fiyatlari. Burada yasayan varsa ve daha once gitmisse bana yardimci olursa sevinirim...
Birde arkadaslar ben stajer vizesi aldim Almanya\'dan bununla tam olarak neler yapabilirim?