Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartli Kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
alituna

Sartli Kabul

Mesaj gönderen alituna » Cmt Haz 27, 2015 5:15 pm

Merhaba..
Ben sartli kabul konusunda sikinti yasiyorum.
Sartli kabul icin basvuruyu nasil yapiyoruz ? Normal bolume basvuruyormus gibi mi yoksa farkli bir basvuru sistemi mi var sartli kabul icin ? Daha once bu sitede sartli kabul veriyor denilen universitelerin sitesinden sartli kabul hakkinda herhangi bir sey bulamadim. Birde yilin her donemi herhangi bir tarihte sartli kabul icin basvuru yapabilecegimizi okumustum bu dogru mudur ? Benimle bilgilerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.

weiss

Sartli Kabul

Mesaj gönderen weiss » Pzr Haz 28, 2015 4:04 am

Oncelikle siteden universitelere tekrar bak ve hangi bolumu kazandiysan o bolumle ilgili universitelerde bsavuru yapiyorsun.Srtli kabulde aslinda universitenin dil kursuna kayit yaptiriyorsun basvuru icin hazirlaman gerekn belgelerin hepsi gonderecegin adrese kadar yaziyor sitede.Bunun yaninda herzaman sartli basvuru yapabilirsin ama o somester icin tarih gectiyse bir sonraki somstere kaliyor.yani her donem basvuru yapabilirsin ama tarihlere bakarak bircok okulun 15 temmuzda bitiyor onumuzdeki donem icin basvurulari yani bu tar,iihe kadar belgeleri gondermelisin aksi taktirde daha sonraki somester icin degerlendirilir yada diger kurs donemi icin.