Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Frankfurt goethe universitesi sartli egitim

Hessen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
yusufbyr07

Mesaj gönderen yusufbyr07 » Pzr May 31, 2015 8:34 am

Arkadaslar herkese merhabalar,sitnin admini frankfurt universitesi hakkinda yeterli dercede bilgi vermis,fakat universiteye kabul olmak icin en az b1 seviyesinde almanca olmasi lazimmis.Benim anlamadigim yani bu universite sartli kabul almiyormu yani universiteye kaydolurken direk turkiyeden giderken b1 seviyesinde mi almanca istiyor,yoksa sartli kabul alip almanyada 1 yil dil egitimi gorebiliyormuyuz?lutfen biri cevaplarsa cok sevinecegim,TESEKKURLERR.

yusufbyr07

Mesaj gönderen yusufbyr07 » Pzr May 31, 2015 7:30 pm

Ya bilader salaklikla falan alakasi yok on kabul icin b1 yaziyor onu bizde okuduk,sende gelmissin ayni seyi buraya yazmissin,demekki anlamamisim degilmi? On kabul icin b1 seviyesi araniyo,buda b1 seviyen yoksa kabul etmiyorlar anlaminami geliyor onu soruyorum,sen bunu anlayabildinmi ?

Kullanıcı avatarı
Alpertaskin

Mesaj gönderen Alpertaskin » Pzt Haz 01, 2015 12:53 am

duisburger insanlari asagilamayi kes artik. Adam bilmiyor ve soru soruyor salaklikla ne alakasi var bunun eger oyle dusunuyorsan da cevap vermezsin olur biter. Kac kisinin sorusuna boyle seyler yazmissin yapma. Senin eski uye olman veya bu konu hakkinda cok sey arastirmis bilmis olman insanlari asagilama yetkisi vermez sana. Sitenin adminleride senin kadar dusunebiliyor ve goruyordur herhalde bunlari.

Senin sorunun cevabina gelince @yusufbyr07 dil belgen yoksa eger baska bir okuldan yani dil belgesi olmadan sartli kabul veren bir universiteden kabul belgesi alirsin oyle basvurursun vizeye. Dil kursunla kabul aldigin uninin ayni sehirde olmasi sart degil. Dil kursunu bitirip testdafi verdikten sonra da frankfurt universitesine kayit olursun.
Hayallerinin pesinden kos. Bir gun mutlaka yorulacaklardir...
Maschinenbau

yusufbyr07

Mesaj gönderen yusufbyr07 » Pzt Haz 01, 2015 8:02 am

👍🏻👍🏻👍🏻 Cok aciklayici bir cevap,tessekkutlerr.

omerk

Mesaj gönderen omerk » Çrş Oca 27, 2016 5:10 pm

Arkadaslar selamlar,
Bahsettiginiz sartli kabul imkani olan universiteler icin bir kaynak veya liste var mi?
Tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Oca 28, 2016 10:32 am

Evet bu sitedeki universite tanitimlari.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com