Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

semester ticket uzatma

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
andrew

semester ticket uzatma

Mesaj gönderen andrew » Sal Mar 24, 2015 12:35 am

selam millet. essen de dil kursuna gidiyorum. ayni zamanda uniyede kayitliyim. bilirsiniz martin sonuna dogru yeni somestra geciliyor bu nedenle semester ticketi uzatmam lazim. bunun icin nelere ihtiyacim var?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

semester ticket uzatma

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Mar 24, 2015 1:04 am

Gittigin kurstan Teilnahmebescheinigung ( katilim belgesi ) alarak , universitenin AAA ( Akademisches Auslandsamt - International Office ) bolumune goturmen yeterli.
Tabi oncesinde donem harcini yatirmis olman lazim.

Hangi kampuste kayitliysan , o kampusun AAA\'sina gitmelisin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

lmasfo

semester ticket uzatma

Mesaj gönderen lmasfo » Sal Haz 16, 2015 1:45 am

Merhaba oncelikle herkese islerinde kolayliklar dilerim. Benim sorum su; ben hamelnde ikamet ediyorum ve 30 Haziran itibariyle Hannoverde dil kursum baslayacak ve hergun gidip gelmeyi planliyorum. TU Clautshal almancasiz sartli kabul verdigi icin kabul alip semesterticket alabilir miyim ? ayrica master basvurusu yapicam bir farkliligi var mi ? Daha sonra TU Clautshala gitmesem baska bir universiteye gitsem olur mu ? Simdiden tesekkur ederim.:)