Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartsiz(direkt) uni kabulu avantaji

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
deutsch_tr

Mesaj gönderen deutsch_tr » Pzr Mar 22, 2015 7:38 pm

Merhaba. Almanya universitelerinden alinan ingilizce bolumlere direkt, sartsiz kabul vize icin sartli kabullere nazaran daha avantajli olur mu? Cunku egitim konusunda ispatlanacak bisey yok. Lisans, yuksek lisans egitimi icin gidildigi cok net.

mechatronic

Mesaj gönderen mechatronic » Pzr Mar 22, 2015 7:58 pm

[quote]deutsch_tr tarafindan yazilan metin:

Merhaba. Almanya universitelerinden alinan ingilizce bolumlere direkt, sartsiz kabul vize icin sartli kabullere nazaran daha avantajli olur mu? Cunku egitim konusunda ispatlanacak bisey yok. Lisans, yuksek lisans egitimi icin gidildigi cok net.[/quote]

Benim tum vize gorusmelerinde ki tecrubelerime dayanarak soyluyorum hic bir genelleme dogru cikmamaktadir. Zira kisiden kisiye degismektedir. Sen kendini guzel bir sekilde ifade ettikten sonra vize alamayacagin ulke yoktur. Bence motivasyon mektubunu iyi yaz ve bu durumu belirtebilirsin. Basarilar