Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bir oneri

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
bauen

bir oneri

Mesaj gönderen bauen » Çrş Mar 18, 2015 8:09 pm

merhabalar, daha once de yazmistim tekrar etmek istedim. bu siteyi cok seviyorum . Cunku diger danismanlik siteleri gibi umut satmiyor . Fakat sikinti surada bence. Siteye yeni gelen birisi ne yapacagini bilemiyor ve dolayisiyla forumda 10000 kere sorulmus seyi tekrar soruyor.
Bu konuda bir kac ufak onerim olucak belki zamanla uygulanir veya baska bir uygulama konusunda fikir verir.

1) Temel seyler bence sol tarafta kisa yol olarak durmali . Sartli kabul nedir? Bloke hesap nedir? Garantor belgesi nedir? Forumda 1000 kere yazilmis sartli kabulu , birisi forumda aradim bulamadim , almanca bilmeden gelebilir miyim? diye sormus bugun baslik acip.

2) Bir ayrim olmali lisans , yuksek lisans gibi. Yani ben yuksek lisans icin buradayim. Iste meslek lisesi cikisliyim, studienkolleg yapmam lazim mi , YGS puani kac lazim vs gibi sorular benim gibileri ilgilendirmiyor . Ayni sekilde benim basliklarim da onlari ilgilendirmiyor. Benim onerim baslangicta sorsun. Almanya\'da universite , almanya\'da yuksek lisans . Orada ayrilalim diger arkadaslardan. bu sekilde daha sade olucaktir ve isteyen istedigi seyi daha rahat bulabilecektir veya niyeti sadece dil kursu olan adamin zaten sorabilecegi 5-10 soru var. Onlari yazip forumu kirletmesine engel olunabilir.

3) Universite tanitimlarini seviyorum ama isminde "Makaleler" yaziyor. Dolayisiyla cogu arkadasin oraya tiklamadigina eminim. Daha sempatik bir isim bulunabilir veya universite isimlerini sag tarafa dikey sekilde yazabilirsiniz sirayla. Boylece sitenin tiklanma sayisi da artar ve google aramalarinda yukari cikar. ( bu kisimdan emin degilim)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

bir oneri

Mesaj gönderen Physiker » Prş Mar 19, 2015 12:37 am

onerilerin icin tesekkurler. Ilk iki oneri biraz zor maalesef, bugun kendin de gormusundur su aachen basligini acan arkadas gibi cok insan var maalesef. Face grubuna da bir goz atarsan ne demek istedigimi anlarsin. Makalenin linkini koyuyoruz face grubuna adam altinda makalede okudugu seyi tekrar soruyor.. Fakat 3. onerin cok hosuma gitti, bu sekilde bir degisiklik olabilir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

atalayx6

bir oneri

Mesaj gönderen atalayx6 » Cum Mar 20, 2015 12:52 am

@physiker gibi kisi etiketleme gelirse sanirim uzun cevaplarda alinti yapildigindaki gibi cok yer isgal etmez :) uzun yazislamarda 2 alinti yapinca sayfa doluyor onun yerine etiketleme gelse sanki iyi bir alternatif olur(sadece geribildirim yaptim)
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..