Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Geyikleri Koruyalim Lutfen

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Kas 20, 2008 12:10 am

Arkadaslar cok hosuma giden bir geyik sitesi buldum umarim begenirsiniz..Alin size bir kac secme geyikler :)

**Tuvalet
Tuvalete girdiniz ama yaniniza okuyacak birsey almayi unutmussunuz.
Siz de deterjan kutularinin arkasini okumaz misiniz? %5-15 anyonik madde nanyonik madde..
Camasir makinesine uzanabiliyorsaniz program dugmeleriyle oynanir, kapagi acilir, kazani dondurulur falan.

**Otobusler
Istanbul\'umuzun cilgin otobuslerine binerken herkesin akbili gururla; di-nu-nu ... di-nu-nu ... di-nuu (1. ve 2. ogrenci akbili 3. ise tam) diye oter fakat bazi mazlumlarin akbili "Daaaat" diye Nicholas Cage\'in bile karizmasini yok edecek bir ses cikarir. Bunun uzerine soku atlatamayan g..t arkadasimiz durumu kurtarmak icin
"Aaa! Bu ne zaman bitti? Yeni doldurmustum" gibi bir kac kelime ile cirpinir. Faydasizdir, acirim...

**Doymayanlar
Bu tiplere en cok bufe, tostcu gibi yerlerde rastlanir.Bufeciye,patetezi bol koy,bol seker dok,mayonezi fazla ***,tursu bol olsun,rakiyi torpilli ver,pilavin tavugu bol olsun sen anlarsin gibi dileklerde bulunurlar, doymazlar. Ayrica McDonalds\'ta "Bikac tane daha ketcap verebilir misin?" diyenleri mevcut oldugu gibi, tostcuya "Aabi kasarliyi fazla bassana" diyenler de bu gruba dahil edilebilir.Bir arkadasim "Aabi sosisleri uzun ver" diyene rastlamis, bilemiyecegim. Sonucta zararsizdirlar ama toplumda duzeni bozarlar.

**Pencere Onu Teyzeleri
Her apartmanda illaki bir pencere onu teyzesi vardir ve bunlarin hayatlarindaki tek amac her daireye gireni cikani ezbere bilmektir. Nadiren tanimadiklari birini gorduklerinde de hic cekinmeden sorarlar "Kime gelmistiniz?" diye. Sanane kime geldiysem geldim alla alla!

Bir de bunlarin gizli calisanlari vardir; "Pencere onu perde arkasi teyzeleri." Gece gec vakitte evine gelirsin, onu orada goremezsin ama biliyorsundur orada oldugunu ve evet perde yavasca aralanir... Ah be teyzem, yok mu baska derdin ya?

http://www.zuxxi.com/geyiks/

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Prş Kas 20, 2008 5:53 pm

**Pencere Onu Teyzeleri

harbi var bunlardan yahu :p

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Ara 02, 2008 3:55 am

* Yetmis sekiz yasinda, tonton bir babaannem var. Ne kadar modern olsa da gelismis teknolojiye ayak uydurmakta epey zorlaniyor. Buna en guzel ornek evimi aradiginda telesekretere biraktigi not.
- Babaannesi aradi dersiniz.

* Abimiz koyu kahverengi deri, yarim botu alip kasaya yanasiyor.Kasadaki kiz botlari posete koyarken, sayin abimiz de soruyor;
- 43 lira degil mi?...
- Kiz, \'Ne munasebet\' der gibi bakiyor ve \'Bunlar orijinal deri...Indirimli fiyati 180 lira.\'
Abimizin bitis cumleleri, kizcagizin kopus anina denk geliyor;
-Olur mu hanimefendi, altinda \'Size 43\' yaziyor...

* Yillar once bir Karadeniz kasabasinda gorev yaparken, kansizlik nedeniyle basvuran bir hastami muayene ediyordum. Konjoktiva dedigimiz alt goz kapaginin icine bakarken, bir yandan da :
\'Amca sende basur mu var?\' dedim. Kansizligin bas sebeplerinden biridir ve Karadeniz\'de bu duruma *** *** rastlanir. Amcanin disari cikarken yanindaki arkadasina soyledigini hâlâ hatirlarim... \'Ne doktormus be, helal olsun..! Gozumden bakti, dotumdekini gordu.\'
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Sal Ara 02, 2008 11:09 am

[quote]* Yillar once bir Karadeniz kasabasinda gorev yaparken, kansizlik nedeniyle basvuran bir hastami muayene ediyordum. Konjoktiva dedigimiz alt goz kapaginin icine bakarken, bir yandan da :
\'Amca sende basur mu var?\' dedim. Kansizligin bas sebeplerinden biridir ve Karadeniz\'de bu duruma *** *** rastlanir. Amcanin disari cikarken yanindaki arkadasina soyledigini hâlâ hatirlarim... \'Ne doktormus be, helal olsun..! Gozumden bakti, dotumdekini gordu.\'[/quote]

Muthismis yhaff koptum resmen :);):p:oB)B):D

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Sal Ara 02, 2008 2:11 pm

soyleyecek laf bulamiyorum 2. ve 3. dehset komikti.. :D

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Çrş Ara 03, 2008 10:36 am

[quote]Serhan yazdi:
[quote]* Yillar once bir Karadeniz kasabasinda gorev yaparken, kansizlik nedeniyle basvuran bir hastami muayene ediyordum. Konjoktiva dedigimiz alt goz kapaginin icine bakarken, bir yandan da :
\'Amca sende basur mu var?\' dedim. Kansizligin bas sebeplerinden biridir ve Karadeniz\'de bu duruma *** *** rastlanir. Amcanin disari cikarken yanindaki arkadasina soyledigini hâlâ hatirlarim... \'Ne doktormus be, helal olsun..! Gozumden bakti, dotumdekini gordu.\'[/quote]

bu super olmus yaaaa gulmekten yarildim valla ;)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Ağu 06, 2015 3:00 am

Sirasiyla
http://www.zuxxi.com/geyiks/
-Durum Ayrintilari
-Osurma

Yorganin altina en tehlikeli cesidi olan "pisst" seklindeki osurugumuzu birakip daha sonra niye yorgani acip koklariz? (Yapan tek ben degilim di mi?)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari