Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkstudent Geyikleri

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
maniaturk

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen maniaturk » Sal Kas 18, 2008 3:45 pm

Herkese Merhabalar,

Ts de cok komik diyaloglar geciyor bizim ile ilgili.

Malumunuz yasanan tatsizliklar ardindan siteyi terketmistik. Su an da bizi seven bazi arkadaslar orada reklamamimizi yapmaya calisiyorlar. En son sitemizin ismi gecen yerler banlanmaya baslaninca bizim arkadaslar yeni taktikler gelistirmeye basladilar.. :D

Neyse son olarak yazilan mesaji aktariyorum en altindaki not cok hosuma gitti kimin yazdigini bilmiyorum :D

[quote]
almanya da egitimle ilgili yeni bi site kurduk, bu sitenin eski uyeleri olarak.. almanya da egitimle ilgili her turlu bilgiye ulasabilir ayrica donanimli arkadaslara soracagin sorularla cok hizli cevaplar alabilecegin bir ortam.. hepinizi bekleriz:D
www.d e u t s c h s t u de n t. d e

yalniz sitemiz sansurlu oldugu icin bu sekilde ayri yazmak zorundayim..harfleri birlesip yazip uye olarak girerseniz istediginiz bilgilere ulasacaginizi saniyorum..

saygilarla..

NOT : bu basligi silenin .. B);)[/quote]

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 18, 2008 5:13 pm

senin bani actilardi dimi geri :D:D
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Sal Kas 18, 2008 6:15 pm

vay ordan almanyaya gitmek icin bilgi sahibi olmaya calisanlarin vaay ki vay

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Kas 18, 2008 10:54 pm

Bu basligi silenin hahaaa :D Bunu yazan buyuk ihtimal banlanir :D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ara 13, 2008 2:29 pm

o site bitmis ya iyice :D
www.deutschstudent.com

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Cmt Ara 13, 2008 3:31 pm

site demeye bin sahit ister bea

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ara 13, 2008 11:16 pm

bizim doktor aldi yi oraya mod yapacaklarmis ..:o:D
www.deutschstudent.com

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Cmt Ara 13, 2008 11:17 pm

puhahaaha para verseler orda mod olmak istemem bi zamanlar gunde 4-5 saat online idim o sitede simdi ordan gelen yardim taleplerini bizim siteye yonlendiriyorum bide sivrdilli yorumlar yapiyorum ama hala BANLANMADIM

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Ara 14, 2008 1:18 am

buranin kurulmasiyla bi alakasi yok ts in :) bu siteyi acmaya biz denizle taa haziran ayinda karar vermistik..

ayrica artik turkstudent, egitim sitesi veya forum sitesi olmaktan cok turkbok u olmaya karar verdi ve bence cok mantikli bi karar aslinda.. cunku artik internet ortami cok onemli bi sektor haline geldi, yatirimci bulabilmek icin sitenin ana temasina kadar degistirdiler.. artik orasi egitim sitesi degil, baska bi site !!! ama daha cok para kazaniyorlar.. egitim sitesi arayanlar buraya, baska bisey arayanlar oraya..:);)
www.deutschstudent.com

KurusSs

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen KurusSs » Cum Ara 26, 2008 3:59 pm

[quote]maniaturk yazdi:
Herkese Merhabalar,

Ts de cok komik diyaloglar geciyor bizim ile ilgili.

Malumunuz yasanan tatsizliklar ardindan siteyi terketmistik. Su an da bizi seven bazi arkadaslar orada reklamamimizi yapmaya calisiyorlar. En son sitemizin ismi gecen yerler banlanmaya baslaninca bizim arkadaslar yeni taktikler gelistirmeye basladilar.. :D

Neyse son olarak yazilan mesaji aktariyorum en altindaki not cok hosuma gitti kimin yazdigini bilmiyorum :D

[quote]
almanya da egitimle ilgili yeni bi site kurduk, bu sitenin eski uyeleri olarak.. almanya da egitimle ilgili her turlu bilgiye ulasabilir ayrica donanimli arkadaslara soracagin sorularla cok hizli cevaplar alabilecegin bir ortam.. hepinizi bekleriz:D
www.d e u t s c h s t u de n t. d e

yalniz sitemiz sansurlu oldugu icin bu sekilde ayri yazmak zorundayim..harfleri birlesip yazip uye olarak girerseniz istediginiz bilgilere ulasacaginizi saniyorum..

saygilarla..

NOT : bu basligi silenin .. B);)[/quote][/quote]
beyler ben bu mesaji okuduktan sonra siteye uye oldum :p
ki ts ye gore cok daha yararli almanca verdiginiz calisma notlari olsun forum konusunda olsun 10 numara bi site :)
herkezin emegine saygilar
bu arada reklamin iyisi kotusu olmaz :))))

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ara 26, 2008 5:08 pm

uzun suredir girmedim bakmadim. simdi bu basligi geri gorunce bi bakayim dedim.. oyle bi baslik acmis ki elemanin birisi gulmekten karnim agridi :D almanya da egitim basligina acilan basliga bakin :D iyiki ben yokum orda yoksa guzel samata cikardi:p

1 ocakta Londraya geliyorum acil yardim..
2008-12-25 (20:35) Senol Mete (snlmete) Kayit: 2008-11-04 (21:11)

herkese selamlar 1 ocakta saat 10 da burdan cikicam 9 ayli vizem var yardimlarinizi bekliorum ucaktan iner inmez nelerle karsilascagim ogrenmek istiyorum.... alis veris icin turkiye mi londra mi daha uygun yorumlarinizi bekliorum
www.deutschstudent.com

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Cum Ara 26, 2008 5:37 pm

siz Hala Ts de Dolaniyonuz mu yaa

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Cum Ara 26, 2008 5:46 pm

peki ordan gelen sorulara yanit veriliyo mu ?

maniaturk

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen maniaturk » Cum Ara 26, 2008 6:19 pm

Ben arada sirada bakiyorum. Almanya bolumu dagildi sitenin gercek anlamda.guncellenme yok eski basliklar (dinazorlasmis) en on sayfalarda, sorulara cevap yok vs. vs. vs...

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Cmt Ara 27, 2008 12:15 am

iyice ipin ucunu kacirdilar yaa soru cok cevap yok bi kac eleman var orda onlarda surekli kendi reklamlarini yada bi sirketin reklamlarini yapiyor surekli :=)

b00ne

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen b00ne » Pzt Şub 02, 2009 3:57 am

ben valla artik girmiyorum...zaten Alp tekin mesajla bu siteyi onerdi bana :)
o kdr mesaj ve arkadaslik talebi geliyoki,herkese oraya bilgi almak icin giriyorum,arkadaslik kurmak icin girmedigimi soylemekten biktim!ve zaten iyiki bu siteye uye oldum,TS de burdakinin ayni sorusunu sordum turizm bolumu varmi die berlin de,bana var freie uni sinde,bende umutlandim iste sevindim =/ cunku onceden bana akrabam soylemisti ama o emin degildi.
neyse bence orasi resmen facebooka donmus :|

maniaturk

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Şub 02, 2009 10:26 am

[quote]b00ne yazdi:
ben valla artik girmiyorum...zaten Alp tekin mesajla bu siteyi onerdi bana :)
o kdr mesaj ve arkadaslik talebi geliyoki,herkese oraya bilgi almak icin giriyorum,arkadaslik kurmak icin girmedigimi soylemekten biktim!ve zaten iyiki bu siteye uye oldum,TS de burdakinin ayni sorusunu sordum turizm bolumu varmi die berlin de,bana var freie uni sinde,bende umutlandim iste sevindim =/ cunku onceden bana akrabam soylemisti ama o emin degildi.
neyse bence orasi resmen facebooka donmus :|[/quote]

amaclari zaten arkadaslik sitesi tarzi bir sey. profile istedigin resmi koyamiyorsun illa ki vesikalik kendi resmin felan olacak. Yuh dedim ya kimene yani. Ben kendi resmimi koymak istemiyorum. Ahlak sinirlari cercevesinde profilime istedigim resimi koyarim...

Serhan

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Serhan » Pzt Şub 02, 2009 11:51 am

Hatta Mutlu abi demisti...

-- Feysbukumsu bi tad bilem alinabilir burdan diye (Adam gelecegi goruyo iste ileri gorusluluk bu olsa gerek)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Şub 02, 2009 1:17 pm

Almanya da egitim basliginda iyice zibittilar :D ozellikle tayod de calisan bi cocugun farkli nickler alip kendini desteklemesi ve devamli tayod u ara nolur tayod le calis diye sacma sapan bilgiler vermesi, ozellikle son gunlerde isvicre de yasayan bi bayan danismanlik sirketi kurmus, orda bi uyelik alip yardim ister gibi danismanlik icin gorustum =) kendisine eczacilik okumak istedigimi soyledim, hic bi fikri yoktu.. ayrica dunya da en iyi eczacilik bolumlerinin almanya da oldugunu da soyledi ki, kesinlikle yanlis (ayrica eminim ki diger bolumler icin de aynisini diyordur :D ).. ayrica bi hafta da uni den kabul alabilecegini soyledi ( uni lere basvuru yapinca size cevap gelir basvurunuza 4-8 hafta icinde cevap gelecek diye :D sadece bizde bi kere oldu 1 gunde kabul alan ama o da tamamen sansti veya ordaki kadinin beni cok yakindan tanimasi diyelim :D

Ayrica dikkatimi bisey cekti, bilmiyorum siz de ayni fikirdemisiniz ???

http://www.turkstudent.net/content/cate ... gitim.html

en altta

Aradigin bilgileri bulamadin mi? Sorularini Mesaj Panosuna yaz!
Yardimsever Turkstudent toplulugundan kisa surede cevap alacaksin ;-)

sanki biraz burda , bilgi arayan uyelere yardim edenlerle dalga gecilmis gibi =) .. ya da ben mi yaniliyorum...

tekrar belirttigim gibi, bilgi arayan buraya baska bisey arayan oraya ;) aradaki kalite farki bu ..
www.deutschstudent.com

der Nordostwind

Turkstudent Geyikleri

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzt Şub 02, 2009 2:33 pm

bizler iyiki TSnin ekmegini yemeden buraya geldik... burda bahsedilirken oraya bir bakiyim dedim... turk facebooku olmus yaww