Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantor Belgesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
karguvan

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen karguvan » Prş Kas 27, 2014 9:58 am

vize gorusmeme gittim hersey tamam gelen garantor belgem yanlis cikti elinde ornegi olan arkadaslar varsa siteye koya bilirmi simdiden tessekkur ederim :Z

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 27, 2014 1:01 pm

neyi yanlisti, turistik vize basvurusu icinmi vermisler?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

karguvan

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen karguvan » Prş Kas 27, 2014 2:50 pm

file:///C:/Users/hp/Downloads/angaben_zur_verpflichtungserklaerung%20(1).pdf

Bak bu linkte var bendeki olan kadin camin arkasindan daha farkli bisey gosterdi arkasinda iste bi kutucuk var onu isaretliceksin felan dedi

helennpeanuts

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen helennpeanuts » Prş Kas 27, 2014 8:02 pm

@karguvan gonderdigin sey link degil, senin bilgisayarinda belgenin bulundugu yer. Internete yukleyip oradan bir link vermen gerekli, senin bilgisayarinda olani goremeyiz biz buradan.
Lutfen ozel mesaj atmayin.

Bitte keine PNs.

karguvan

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen karguvan » Cmt Kas 29, 2014 1:25 pm

[quote]helennpeanuts tarafindan yazilan metin:

@karguvan gonderdigin sey link degil, senin bilgisayarinda belgenin bulundugu yer. Internete yukleyip oradan bir link vermen gerekli, senin bilgisayarinda olani goremeyiz biz buradan.[/quote]

https://www.berlin.de/formularserver/fo ... php?115075

Bana gelen evrak bu imzalanmis doldurulmus.

karguvan

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen karguvan » Cmt Kas 29, 2014 9:58 pm

karguvan

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen karguvan » Cmt Kas 29, 2014 10:21 pm

Bu konuda bilgisi olan varsa bakabilirmi almanya mail cekip bunlari istedigimi soylicem :Z zaman daraliyo :) simdiden tessekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Kas 30, 2014 11:16 pm

Birincisi garantorluk basvurusu kabul edilmemis. O arkada nicht nachgewiesen i isaretlemisler. nachgewiesen i isaretlenmesi gerekiyordu. Yukarda da bir cumle ile yazmislar zaten kabul edilmedigi. Zaten kabul edilse bile artik tarihi gecmis bunun. Ocak 2013 de cikarilmis belge, garantorluk belgesi ciktiktan sonra 6 ay icerisinde vize basvurusu yapilmasi gerekiyor. Yeniden bir garantor veya bloke hesap actirman gerekiyor artik.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

karguvan

Garantor Belgesi

Mesaj gönderen karguvan » Pzt Ara 01, 2014 4:42 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Birincisi garantorluk basvurusu kabul edilmemis. O arkada nicht nachgewiesen i isaretlemisler. nachgewiesen i isaretlenmesi gerekiyordu. Yukarda da bir cumle ile yazmislar zaten kabul edilmedigi. Zaten kabul edilse bile artik tarihi gecmis bunun. Ocak 2013 de cikarilmis belge, garantorluk belgesi ciktiktan sonra 6 ay icerisinde vize basvurusu yapilmasi gerekiyor. Yeniden bir garantor veya bloke hesap actirman gerekiyor artik.[/quote]

bunlar ornekti internetten buldum :) benimkilerin tarihleri 2013 10 ayina ait ilk verdigim link bana gonderilen.Konsolosluktaki kadin istedigi ikinci verdigim linktekilermi onu merak ediyorum kadin bana oyle bisey gosterdi camin arkasindan o kadar gorebildim ben suan mail cekiyorum berlin e ikinci link tekini.aslinda ilk linktekinin fotokopisini kadin evraklarin icine koydu ama digerinide istedi anlayamadim bu.