Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

oss belgesi konsolosluk onayi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
weiss

Mesaj gönderen weiss » Sal Eki 28, 2014 11:08 pm

merhaba onemli bir sorum olucakti
yeminli tercumandan ceviri yaptirdigim belgeleri asillarini onaylatmak icin konsolosluga gittim ,oss sonuc belgemi onyalamadi cunku uzerinde imza yokmus.Ama ben osym burosuna gittigimde sonuc belgesini almak icin imza atmiyoruz onaylama kodlu olarak veriyoruz ciktilari alttaki linkden kodu onaylayarak dogrulupu kontrol ediliyor artik sistem boyle dedi bi turlu imza atmadi.Bende noterde onayli oss cikti belgesi aldim ,ceviriyide ona gore yaptirttim.Konsolosluk imzasiz onaylamayinca osym belgesini tercumenin yanina asil belge olarak nasil koyucam?
Su an noter onayli oss belgem ve ona gore yapilmis tercumesi var.:(

puandorg

Mesaj gönderen puandorg » Çrş Eki 29, 2014 12:00 am

Benim de ayni sekilde universite kaydinda karsima cikan bir durumdu. Ankara OSYM Genel Merkez\'e dilekce yazdim, ayrica telefon ile durumu anlattim. Onlar da bana yine ayni bilgisayar ciktisini yolladilar ancak altinda islak imza ve muhurlu olarak.

Eger isini garantiye almak istersen boyle bir yol deneyebilirsin. Yapman gereken, genel amacli dilekce yazmak ve OSYM hesabina 10TL yatirarak bunun makbuzunu da dilekce ile beraber yollamak.

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Çrş Eki 29, 2014 12:13 pm

Yetkili mecralarda asli gibidir onayi yaptirabilirsin.Dilekce falan uzun hikaye
RASTAFARI