Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya-Isletme-Master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
DEAachen

Almanya-Isletme-Master

Mesaj gönderen DEAachen » Çrş Tem 30, 2014 1:13 pm

Merhaba Ben Alm. dogumluyum. Su anda Turkiye\'de Gazi Uni. Isletme ogrenimi goruyorum bu yil 4. sinifim ve umarim Haziran da bitirecegim. Ortalamam 3\'un uzerinde.

Benim merak ettigim Almanya Business Management Master alaninda hangi universitelerde iyi. Marketing, Management, Brand Management gibi alanlarla ilgilenecegim kisacasi Business Management ile ilgili olmasini istiyorum. Bu konu da onerebileceginiz universiteler nelerdir?

Ikinci olarakta almanca pratigim olmadigi icin cok iyi degil su an erasmus staj programiyla buradayim gelistirmeye calisiyorum. Bu yuzden sanirim bir yil dil egitimi alip zaman kaybetmektense ingilizce bir program secip almanca kursuna gitmem daha mantikli olur ne dersiniz?

Son olarak bu yil icin onemli zaman araligi nedir benim icin ?

Cok tesekkurler*

Iyi Bayramlar*

abdullah cansu

Almanya-Isletme-Master

Mesaj gönderen abdullah cansu » Çrş Tem 30, 2014 2:23 pm

Mannheim, Koln , Munster , Munchen unileri one cikan universiteler almanyada senin bolumunde. genelde basvurular 15 mayis-15 temmuzdur soyledigim unilerin kendi sitesinde bulabilirsin bilgileri.

DEAachen

Almanya-Isletme-Master

Mesaj gönderen DEAachen » Çrş Tem 30, 2014 5:38 pm

Tesekkur ederim *