Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

YANIYOR

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Fanta4you

YANIYOR

Mesaj gönderen Fanta4you » Çrş Tem 09, 2014 2:48 pm

Acil yazmak isemedim arkadaslar ama esekligime verin son dakikaya is biraktim. Bugun Universite basvurularini yapiyorum. Uni assistin adresi Helmholtzsrt.2-9 Berlin mi, Geneststr. 5 Berlin mi? Her yerde baska baska yaziyor.

Ikinci sorum:
Niyet mektubu
Bir vesikalik
Bir pass fotokopisi
Bir burada kullandigimiz kimlik kartinin fotokopisi
Deutschkentnisse sertifika seysinin fotokopisi
Lise diplomasi fotokopisi
Osym kazandi belgesinin fotokopisi
Transkript (liseden)

Agliycam hocam ya, son dakikaya biraktim. Bu belgelerin disinda eksik bir sey var mi sizin gordugunuz? Basvuruyu Uni Kiele yapiyorum. Sayfalarinda bir sey yazmiyor zaten. Ben bankaya yatirayim uni assistin parasini, makbuzu da koyarim yanina, pulunu da koyarim, hatta a4 luk bir de zarf... Sonra bunu gondereyim, ama en bastaki adreslerden hangine gondereyim.
Yaniyoooo

memo21

YANIYOR

Mesaj gönderen memo21 » Çrş Tem 09, 2014 2:53 pm

Uni-Assist\'in sayfasinda zaten nereye gonderecegini yaziyor. http://www.uni-assist.de/kontakt.html

Fanta4you

YANIYOR

Mesaj gönderen Fanta4you » Çrş Tem 09, 2014 2:56 pm

Ben de bi ona baktim bi deutschstudent tekine baktim makaleler kisminda unilerin altina.. Yanlis yere gonderecektim, mahremimiz var icinde (sertifikalar falan) stressten kusacagim. Belgelerime daha bir sey eklemem lazim mi