Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

OSYS yerlestirme belgesini 15 temmuz sonrasi gonderme

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Darion

Mesaj gönderen Darion » Pzr Tem 06, 2014 11:06 pm

Merhaba arkadaslar. Yeni mezun oldum ve Almanya\'da universite basvuru formlarini internetten doldurdum. Yanliz temmuz sonu OSYS yerlestigim bolumun belgesini gondericek.
15 temmuzdan once herseyi gondersem, iki hafta sonra da yerlesim belgesini gondersem olur mu? Okullari aradigimda deneyin ve aciklayici mektup yazin dediler. ama sonra olmaz diyen oldu. Bende endiselenmeye basladim. Almancam yeterli duzeyde o yuzden sene bekleyip kaybetmek istemiyorum. Amacim tu9 daki okullar. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

pia

Mesaj gönderen pia » Pzt Tem 07, 2014 2:42 pm

Okuldan okula degisiyor iste bu durum en dogru bilgiyi onlardan alabilirsin.

Darion

Mesaj gönderen Darion » Sal Tem 08, 2014 4:30 pm

Arkadaslar yardimci olabilecek biri yok mu? Tesekkurler

Voyager33

Mesaj gönderen Voyager33 » Prş Tem 10, 2014 8:32 pm

Merhabalar.Ayni durum benim icinde gecerli,malesef cogu uni 15 temmuzdan sonra kabul etmiyor bende arayip sordum bu durumda kis donemi yerine yaz donemi ile kabul eden universitelere de bakmani tavsiye ederim.

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Prş Tem 10, 2014 10:05 pm

[quote]Voyager33 tarafindan yazilan metin:

Merhabalar.Ayni durum benim icinde gecerli,malesef cogu uni 15 temmuzdan sonra kabul etmiyor bende arayip sordum bu durumda kis donemi yerine yaz donemi ile kabul eden universitelere de bakmani tavsiye ederim.[/quote]

bende gecen sene ayni sorunu yasamistim ve paderborn uni ve duisburg-essen\'e basvurmustum agustos ayinda. Bana kabul gondermislerdi yani herhangi bir tarih sorunu olmadi