Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Cok acil yardim lutfen

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
tahiro98

Cok acil yardim lutfen

Mesaj gönderen tahiro98 » Çrş Tem 02, 2014 1:29 am

Arkadaslar malum tercih zamani yaklasti,almanyaya makine muhedisligi icin sartli kabul dil okulu universite vs.gidicemde.ilk once burada biryere yerlesmem lazim

267 puanimla MAKINE MUHENDISLIGI %50 burslu kazaniyorum.fakat benim sormak istedigim almanyada sartli kabul alabilmek icin illaki tam burslu(%100) burslumu kazanmak gerekir ve BEN EGITIM HAKKIMI NEKADAR SURE DONDurabilirim? OZEL UNIVERSITEDE %50 burslu hakkimi?

CEVAPLARINIZ ICIN TESEKKURLER

abdullah cansu

Cok acil yardim lutfen

Mesaj gönderen abdullah cansu » Çrş Tem 02, 2014 9:18 am

kabul almak icin yuzde yuz burs kazanmana gerek yok

tahiro98

Cok acil yardim lutfen

Mesaj gönderen tahiro98 » Çrş Tem 02, 2014 9:27 am

Saol kardes,peki bu ozel universitede burslu egtim hakkimi ne kadar sure dondurabilirim? Almanyaya dil egitimine gidecegimde,

mrt

Cok acil yardim lutfen

Mesaj gönderen mrt » Çrş Tem 02, 2014 10:17 am

bildigim kadariyla 2 yila kadar dondurabiliyorsun ama burslu bir universiteyi kayit olup dondurdugunda ucretin buyuk bir kismini aliyorlar %70 gibi diye biliyorum yani onu iyi arastir ve dusun derim.

tahiro98

Cok acil yardim lutfen

Mesaj gönderen tahiro98 » Çrş Tem 02, 2014 10:35 am

Peki sartli kabulde kazandigin universiteye bakiyorlarmi? Mesela odtunun kampsu dedigim yada anadoluda olan dusuk puanli bir uversite,fark ediyormu?birde almanyada en iyi dil kursu geothe institut unmu ? Ona gitmeyi dusunuyorumda.baska onerdginiz varmi? Universite icin akademik yogunlastirilmis kurs 1 senede almam gerek/seviyem a1 zaten a2den basliyacagim

Tesekkurler