Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uc farkli bolume basvurmak

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
pia

Mesaj gönderen pia » Pzt Haz 30, 2014 8:16 pm

Merhaba,
Size danismak istedigim bir sey var;

Ben 3 tane universiteye basvurmak istiyorum, basvuru sartlarini sagliyorum onlardan da teyit aldim. Her biri farkli bolum. Biri uluslararasi isletme, biri ekonomi ve digeri ise lojistik. Turkiye\'den kazanacagim bolume yakin bir bolume basvurabiliyorsam nasil bir yol izlememi onerirsiniz bu ucune de hitap eden?

Bazi universitelerde uluslararasi ticaret ve lojistik diye bir bolum var orayi yazsam hepsini kapsiyor gibi. Ama ekonomi olan universite kazandigin bolum ekonomi degil ve adinda lojistik geciyor, bu alakasiz der mi? Gorulen dersler neredeyse ayni bu uc bolumde tabiki lojistik biraz daha kendi alanina yogunlasmis ama hepsinde ekonomi isletme lojistik dersleri var.

Siz ne onerirsiniz? Bilmiyorum cok onemli bir sey mi belki de gereksiz endiseleniyorum sonucta iktisadi ve idari bolumler fakultesi olarak geciyor.

supplychain

Mesaj gönderen supplychain » Pzt Haz 30, 2014 9:50 pm

basvuru kosullarini sagliyorsan neden istedigin bolume basvurmuyorsun? Ucunden de kabul alirsan ne yapacaksin?

pia

Mesaj gönderen pia » Sal Tem 01, 2014 12:37 am

O zaman karar veririm aralarindan, garanti olarak bir yere kabul edilmek istiyorum.

lwntygt

Mesaj gönderen lwntygt » Sal Tem 01, 2014 2:06 pm

Sartli kabulmu alacaksin direk kabul mu eger orda dil kursu goreceksen sartli kabul alip orda karar verebilirsin degisirsin yani

pia

Mesaj gönderen pia » Sal Tem 01, 2014 3:28 pm

Direkt basvuracagim bolume.