Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turistik Vize icin Davetiye

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Haco de Lucia

Mesaj gönderen Haco de Lucia » Cmt Haz 07, 2014 9:30 pm

Selam arkadaslar,

Nisanlimi 3 ayligina Turistik vizeyle buraya getirmek istiyorum. Tabi bu buyuk bir ihtimalle Davetiyeyle, yani Verpflichtungserklaerung ile olmasi gerekecek. su anda uni\'de sprachkurs yapiyorum ve bloke hesabim var. ayrica kenarda birikmis param da var. bunun disina bloke hesaptan gelen aylik miktarin tamamini harcamadigimi ve para biriktirmeye devam ettigimi belgeleyebilirim. Sizce benim verecegim davetiyeyi kabul ederler mi?
Como el Agua..!

lwntygt

Mesaj gönderen lwntygt » Cmt Haz 07, 2014 10:00 pm

Sanmiyorum acikcasi tabi daha iyi bilenler vardir ama orda oturumun olmadigi icin zaten olmaz diye dusunuyorum birde 1700
€ geliri olan kisi davetiye gonderememisti bana onu biliyorum gelirinde iyi olmali isin acigi

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Haz 08, 2014 12:56 am

6 aydan fayla oturumunun olmasi gerek diye biliyorum.

murat4

Mesaj gönderen murat4 » Pzr Haz 08, 2014 8:01 pm

Benim bildigim ogrenci vizesine sahip olanlar davetiye gonderemiyor ama emin degilim

Haco de Lucia

Mesaj gönderen Haco de Lucia » Pzt Haz 09, 2014 5:20 pm

cevaplar icin tesekkurler arkadaslar.. elinde kesin bir bilgisi veya benzer bir ornegi olanlar tecrubelerini paylasabilirse sevinirim..
Como el Agua..!