Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Komik Ozel Mesajlar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eyl 02, 2010 10:03 pm

belki diyceksiniz bunu kendi yazmistir yok artik bu kadar da olmaz diye ama maalesef bugun soyle bir mail aldim :

hocam simdi ben almanyaya universiteye gitmek icin sadece ucakla mi gitmem gerekiyor yoksa nasil gidersem gidebilir miyin
mesela araba veya baska ulkeden gidebilir miyin

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Eyl 02, 2010 10:24 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

belki diyceksiniz bunu kendi yazmistir yok artik bu kadar da olmaz diye ama maalesef bugun soyle bir mail aldim :

hocam simdi ben almanyaya universiteye gitmek icin sadece ucakla mi gitmem gerekiyor yoksa nasil gidersem gidebilir miyin
mesela araba veya baska ulkeden gidebilir miyin
[/quote]

bunun gercek olduguna inanmak istemiyorum:(

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Prş Eyl 02, 2010 10:26 pm

ben de inanmamistim ama ne yazik ki aci bir gercek bu :)

memo21

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen memo21 » Prş Eyl 02, 2010 10:26 pm

...ama maalesef...

Ama maalesef demissin ya, zaten o herseyi gosteriyor, buna inanmayan mi var. :)

Allah razi olsun ya, burasi\'da olmazsa gulmeye Hasret kalacagiz.
Acaba gelecek olan Arkadas Ucak Muhendisi mi ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eki 12, 2010 10:59 pm

ve ilk defa yollayani desifre ediyorum.. bu mohsen denen nalet insan danismanlik basvurusu yapti , yapmam diyesice :) ilk attigi maile yarilmistim, sirf hosuma gittigi icin telefon acmistim tanismak icin :

merhaba bende bir danisiyim dedim bakalim ne olacak.su alt kutucugada simdi 5 yazsam alay edeeckseniz ciddiye almadi baska bisey yazsam bak kendini uyanik saniyor diyeceksiniz bisey yazmiyorumkabul etmiyomus:).

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Sal Eki 12, 2010 11:04 pm

acikliyabilirim :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eki 12, 2010 11:07 pm

ve telefon actigimda, hic aranacagini beklenmeyen sahis biraz mahcup bi ifadeyle aslinda soyle yaptim da olmadi boyle yaptim da biseyler geveledi ( aciklayabilirim ) =) oysa ben sirf tanismak icin aramistim.. ve cok fazla ayrintiya girecek durumda olmadigini o anda cigkofte yaptigini belirten masum bir ogrenci arkadasimiz :(

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Sal Eki 12, 2010 11:18 pm

he ya cig kofte yapiyordum yorgun ve savunmasizdim daha pazarlik yapacaktim :) baskan herseyi solemis diyecek bisey yok. masum ogrenci :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 02, 2010 2:33 pm

evet maalesef yine msn im bu al bana bilgi ver hatta numaram bu ara beni bilgilendir diyenlerin sayisi artmaya basladilar.

Lutfen bu forumu kullanin. Bu sitenin gunluk ortalama ziyaretci sayisi 1000 civari. Hergun 30-40 yeni uye geldigini varsayalim, bunlardan asagi yukari gunde 10 kisi msn istese ve onlari msn de bilgilendirsek o zaman bu forum sayfasina ne gerek var dimi ? veya o kadar zamani biz nerden bulalim ? Bu uyariyi yaptigimiz uyelerin kufur ettigini bile gorduk. Uzulerek soyluyorum ki bu gidis hem burdaki yonetici arkadaslarin sevkini kirmaktadir hem de sitemizin gelecegi hakkinda bizi umutsuzluga dusurmektedir.

Lutfen ozel mesaj atmayalim ! heleki nr ni versene , msn ver de ordan goruselim tipi seyler yapmayalim. Birazcik anlayis ve dusunce lutfen. cok sey istemiyoruz. Ne kadar bencil ve dusuncesiz bir halk kitlesi oldugumuzu bildigimiz halde.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Kas 02, 2010 4:30 pm

Lutfen ozel mesaj atmayalim ! heleki nr ni versene , msn ver de ordan goruselim tipi seyler yapmayalim. Birazcik anlayis ve dusunce lutfen. cok sey istemiyoruz. Ne kadar bencil ve dusuncesiz bir halk kitlesi oldugumuzu bildigimiz halde. [/quote]

+1
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 09, 2011 9:07 pm

bir arkadasimiz universitelere online basvuru yapiliyormu diye sorunca biz de uni tanitmlarini incelemelerini soylemistik ( malum her universitenin tanitiminda var nasil basvuru yapildigi) . Arkadas surekli uzattigi icin basligi kitledik ve kendisi cok sinirlenip soyle bir mesaj yazmis :

Copcatan sitesi degil orasi, 220.000 kisi diyince tabi aklina direk cocatan siteleri geldi.. Malesef ki, senin gibi gereksiz, bilgisiz birini sirf bayansin diye buraya yonetici yapmislar. Birseyi uzatmiyorum kimsinki senle tartisiyim ben. Cok egitici bir site gercekten, bilgi almak icin actigimiz konu kilitleniyor.

artik buyuk copcatan sitelerinin modaratorleri siteye giremez diye bir kriter getirmemiz gerekiyor. Adamlar her gordugunu bayan saniyor herhalde artik. :) bi de arkadasa tavsiyem kim oldugumu google den arastirsin bulabilir;)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Oca 09, 2011 10:03 pm

bir arkadasimiz universitelere online basvuru yapiliyormu diye sorunca biz de uni tanitmlarini incelemelerini soylemistik ( malum her universitenin tanitiminda var nasil basvuru yapildigi) . Arkadas surekli uzattigi icin basligi kitledik ve kendisi cok sinirlenip soyle bir mesaj yazmis :

Copcatan sitesi degil orasi, 220.000 kisi diyince tabi aklina direk cocatan siteleri geldi.. Malesef ki, senin gibi gereksiz, bilgisiz birini sirf bayansin diye buraya yonetici yapmislar. Birseyi uzatmiyorum kimsinki senle tartisiyim ben. Cok egitici bir site gercekten, bilgi almak icin actigimiz konu kilitleniyor.

artik buyuk copcatan sitelerinin modaratorleri siteye giremez diye bir kriter getirmemiz gerekiyor. Adamlar her gordugunu bayan saniyor herhalde artik. :) bi de arkadasa tavsiyem kim oldugumu google den arastirsin bulabilir;)[/quote]

:D:D:P acaba nerden cagrisim yaptiki ki de senin cinsiyeti karistirdi:) 6. hissini kullanip tahmin etmeye calisti galiba:)

Sheriff

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Sheriff » Pzr Oca 09, 2011 10:55 pm

artik buyuk copcatan sitelerinin modaratorleri siteye giremez diye bir kriter getirmemiz gerekiyor. Adamlar her gordugunu bayan saniyor herhalde artik. :) bi de arkadasa tavsiyem kim oldugumu google den arastirsin bulabilir;)[/quote]

Kim oldugunu google den arastiracak kadar onemli biri degilsin benim icin. Sen, beni ve sitemi arastirirsan, ne sitesi oldugunu ogrenirsin. Senin kullanici adinda bir bayan uyemiz vardi forumda ordan cagrisim yapti, sadece bayanlar kullaniyor bu tip nickleri. Cop catan siteleriyle ilgili anilarin var sanirim surekli copcatan sitesinden bahsediyorsun neyse konu bu degil, konu senin bayan olmaman gereksiz ve bilgisiz oldugu gercegini degistirmemesi. Ayrica Duisburg-Essen universitesine nasil basvuru yapildigi yok bir kontrol et istersende bilgisizligin diger arkadaslarida yaniltmasin bos yere aramasinlar onlarda benim gibi. Yani aradigim bilgi yok yani bu sitenin bi numarasini goremedim ;) Aradigim bilgiyi bulamadigimi belirttigim halde yonetici var dedi ve konumu kilitledi. Iste bu site boyle bir site ve sende busun, google ye gerek yok. (Baslarda gozume iyi gorunen ve sempatiyle girdigim site \'sayende\' gozumde boyle bir yer edindi)

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Pzr Oca 09, 2011 10:58 pm

ben anladim ki bu kadar bosuna okumus yonetici olmak icin aranan karizmatik, iletisimi guclu, cabuk karar verebilen gibi ozellikler bosmus ilk kriter bayan olmakmis :) baskan bizi de kandirdin bugune kadar bak isin ehli hemen cozdu :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 09, 2011 11:05 pm

evet aslinda butun site yoneticileri bayandi simdi itiraf ediorum. yoksa aksi bi durumda bilgimizi burda ciddiye alan olmaz:) bu arada physiker nickinin nesi bayan nickini andiriyor diye dusunmustum. ve yillardir hep sinifta cok fazla fizikci bayan olmamasindan yakinmistim. ve diger ogrendigimiz bisey ise, copcatan sitelerinde bi konu uzerinde sacmalamayip sonuna kadar uzatmadan moderator olunmuyor. benim de cok yalniz kalip kitap yazmaya bile karar verecek durumlara geldigimde o copcatan sitelerine takilmak istemistim ama bu tur mod larinin olmasi butun sempatik imajini bozdu gozumdeki.

bysheriff

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen bysheriff » Pzr Oca 09, 2011 11:17 pm

IP ban at oyle olmaz.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 09, 2011 11:21 pm

gerek duymadim. :) boyle daha zevkli oluyo =)

bysheriff

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen bysheriff » Pzr Oca 09, 2011 11:26 pm

Hosunami gitti kiz :D :P

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 09, 2011 11:27 pm

evet len:)

Serhan_

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Serhan_ » Cmt Şub 05, 2011 3:18 pm

merhaba. almanyada optometri egiyimi almayi dusunuyorum. koln\'de konaklayacagim. Almanca bilmiyorum.. alman vatandasligina hemen gecebilirim.. bu problem deil. [/quote]

yuhhaa
zuhahahaha
yiuggggggggggggggggggggggggohochhhhhhhhhhhhhhhhhh:D :D :D:D:D:D :D:D:
valal aslinda kimse icin problem degil alman vatandasligina gecmek :D:D:D:D:D:D:D ne demek caniiiiiiim :D :D almanlar hemende bekliyorlardi.:D:D:D:D:D:D

yeni goruyorum bu mesaji :D :D :D