Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Komik Ozel Mesajlar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
bjk_oguz

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Şub 05, 2011 9:34 pm

gulmek isteyince direk buraya giriyorum ne dert kaliyor ne tasa:D:D guzel ulkemin guzel insanlari:D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Cum Mar 04, 2011 10:15 am

oncelikle burdan soru sordugum icin ozur diliyorum ama cok kucuk bir soruyu siteyi mesgul etmek istemedim

bu da yeni moda herhalde:P

caglar_928

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen caglar_928 » Cum Mar 04, 2011 11:36 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
oncelikle burdan soru sordugum icin ozur diliyorum ama cok kucuk bir soruyu siteyi mesgul etmek istemedim

bu da yeni moda herhalde:P [/quote]

kim sordu acaba bu soruyu :))

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Mar 05, 2011 1:43 am

[quote]mrhb yazilarinizi okudum akli basinda geldiniz bana bir seyler sorsam musait oldugunuzda cvb yazarmisiniz tskler[/quote]
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

FarukDemir

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen FarukDemir » Cmt Mar 05, 2011 11:41 am

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
[quote]mrhb yazilarinizi okudum akli basinda geldiniz bana bir seyler sorsam musait oldugunuzda cvb yazarmisiniz tskler[/quote]
[/quote]

Yok artik B)
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

programmer2

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen programmer2 » Cmt Mar 05, 2011 5:48 pm

:D
ProgRammeR

programmer2

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen programmer2 » Cmt Mar 05, 2011 5:54 pm

belki diyceksiniz bunu kendi yazmistir yok artik bu kadar da olmaz diye ama maalesef bugun soyle bir mail aldim :

hocam simdi ben almanyaya universiteye gitmek icin sadece ucakla mi gitmem gerekiyor yoksa nasil gidersem gidebilir miyin
mesela araba veya baska ulkeden gidebilir miyin
[/quote]

Off bu harbiden kotuymus ya :D Bu soruya ancak Zeplinle,ya da vapurla da gidilebilir gibi bir cevap guzel olurdu B)
ProgRammeR

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 15, 2011 6:21 pm

Size sadece gercekleri soyleyecegim.Yeterince dogrunun yanina eklenecek yalin bir gercek.Buraya kadar okuduklariniz henuz size birsey ifade etmedi,biliyorum;o zaman iste basliyorum.
Anadalu Universitesini kazandim.Makina muhendisligi bolumu,hani kolay degildir burayi kazanmak balikesirin bir koyunden.Kader nedir?Hala bilmiyorum.Kadere inaniyor muyum,bilmiyorum.Iki sene devam ettim eskisehirde,derslerim iyiydi hicbirinden kalmadim en azindan.Sonra gunlerden birgun onunla tanistim,Gabrelle.Hayatim degisti.Degisim ogrencisi olarak gelmis Eskisehire ve arkadaslariyla ev tutmus uc kisi kaliyorlardi iki alman bir ispanyol.Kiz bana deli divane asik bende ona.O farkli bir dunyaydi.Uzaklardan gelmisti,birbirimizi ariyorduk nicedir ve bulmustuk ve tabikide kaybetmek istemiyorduk.Lisedeyken bir kac kelime belki cumle ogrenmek bir zaman kaybi geliyordu ne olsa bir daha hayatim boyunca kullanmayacaktim ama bazi seyler bosuna olmuyormus,daha derine gitmek gerek en uca!!! Yurtta kaliyordum,devletin yurdunda en ucuuz sayilabilecek yerde.bazen yurda parayi odemekte bile zorlaniyordum.Gabrelle fakir oldugumu biliyordu.yurttan kaydimi sildirip dunya karmasinin icine girdim.Saka gibiydi,iki alman bir ispanyol kiz ve ben.5 ay icinde almancayi kendimi bile haretler icinde birakacak sekilde hizli bir sekilde ogrendim tabi tamamen degil ama konusuyordum iste.anlasiyorduk cok rahat bir sekilde.hergun Gabrelleyle takiliyorduk onsuz yapamiyordum.her guzel seyin bir sonu yok.Beni almanyaya gitmeye ikna etti.Onun almanyadaki universitesine basvurdum o bana gerekli butun belgeleri tamamladi bana kalan sadece ankara alman konsolosluguna gitmek oldu gittim ve almanca konustum iki hafta sonra pasaportumu gonderdiler uncu sinifi bitirdim ve eskisehire veda ettim.Kader nedir hala bilmiyorum.Benim burada ne isim var?

MERVE ASCI

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Sal Mar 15, 2011 6:32 pm

:D Bu ne Allah askina:) etkileyici bir hikaye:) yarin benim konusma sinavim var,benim burada ne isim var:)Evcek cok etkilendik:)

FarukDemir

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen FarukDemir » Sal Mar 15, 2011 6:33 pm

Gurkan Abi koyma sunlari, gulmekten karnima agri girdi :D
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Mar 15, 2011 8:30 pm

ancak soru sormamis yani ortada suc yok:D

EmRe67

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen EmRe67 » Sal Mar 15, 2011 10:42 pm

:D:D:D:D:D:D
@@EmRe@@

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Mar 15, 2011 11:48 pm

Size sadece gercekleri soyleyecegim.Yeterince dogrunun yanina eklenecek yalin bir gercek.Buraya kadar okuduklariniz henuz size birsey ifade etmedi,biliyorum;o zaman iste basliyorum.
Anadalu Universitesini kazandim.Makina muhendisligi bolumu,hani kolay degildir burayi kazanmak balikesirin bir koyunden.Kader nedir?Hala bilmiyorum.Kadere inaniyor muyum,bilmiyorum.Iki sene devam ettim eskisehirde,derslerim iyiydi hicbirinden kalmadim en azindan.Sonra gunlerden birgun onunla tanistim,Gabrelle.Hayatim degisti.Degisim ogrencisi olarak gelmis Eskisehire ve arkadaslariyla ev tutmus uc kisi kaliyorlardi iki alman bir ispanyol.Kiz bana deli divane asik bende ona.O farkli bir dunyaydi.Uzaklardan gelmisti,birbirimizi ariyorduk nicedir ve bulmustuk ve tabikide kaybetmek istemiyorduk.Lisedeyken bir kac kelime belki cumle ogrenmek bir zaman kaybi geliyordu ne olsa bir daha hayatim boyunca kullanmayacaktim ama bazi seyler bosuna olmuyormus,daha derine gitmek gerek en uca!!! Yurtta kaliyordum,devletin yurdunda en ucuuz sayilabilecek yerde.bazen yurda parayi odemekte bile zorlaniyordum.Gabrelle fakir oldugumu biliyordu.yurttan kaydimi sildirip dunya karmasinin icine girdim.Saka gibiydi,iki alman bir ispanyol kiz ve ben.5 ay icinde almancayi kendimi bile haretler icinde birakacak sekilde hizli bir sekilde ogrendim tabi tamamen degil ama konusuyordum iste.anlasiyorduk cok rahat bir sekilde.hergun Gabrelleyle takiliyorduk onsuz yapamiyordum.her guzel seyin bir sonu yok.Beni almanyaya gitmeye ikna etti.Onun almanyadaki universitesine basvurdum o bana gerekli butun belgeleri tamamladi bana kalan sadece ankara alman konsolosluguna gitmek oldu gittim ve almanca konustum iki hafta sonra pasaportumu gonderdiler uncu sinifi bitirdim ve eskisehire veda ettim.Kader nedir hala bilmiyorum.Benim burada ne isim var?[/quote]

Bence komik degil tam tersi bir seyler paylasmak istemis..Guzel bir yazi.Nereden nereye..Kader iste..
Ama ozel mesaj ile degilde foruma yazsaymis daha bir ilgi cekici olurmus.
Burada benim ne isim var ?
Bu soruyu kendimize sormuyor muyuz cok *** ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Mar 16, 2011 9:36 am

ben ilk okumaya basladigimda birisi kafa buluyor herhalde sanmistim. sonucta egitimle ilgili bir soru beklerken, kafayi hafif siyirmis bunalim bir genc profili gormek kahkaha attirmadi belki ama elbette normal bir yazi demek de anormallik olur.

alp22

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen alp22 » Çrş Mar 16, 2011 1:21 pm

guzel yazmis.ama merak ettigim ekonomik durumu cok kotu.yurtta kalcak parayi vermede zorlaniyor.peki su anda almanyada nasil geciniyor.keske onu da yazsaymis.ne yer ne icer.is mi bulmus

bjk_oguz

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen bjk_oguz » Çrş Mar 16, 2011 3:14 pm

kiz arkadasi yardimci oluyordur belki:help

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 09, 2011 10:13 am

universite + kalma yeri + yeme icme bize senelik 5000 tl ye gelirse buda ayliga bolunurse hemen basvuralim sanki 2 kisiden sirketinizmi batacak

pardon ama ne mal insanlar var ya:)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal May 10, 2011 1:50 am

Cehalet\'in arsizlikla bilesimi... :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 04, 2011 5:08 pm

bu lanet olasi tesdaff sinavina kendi yerime burda bi almanya dogumlu turk bir arkadasimi soksam ve eger yakalanirsam bunun cezasi ne olur acaba bunu ogrenmek istiyorumm .. eger bununla ilgini bir bilginiz varsa bunu benimle paylasirmisinizz ...

Ogun

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Ogun » Pzr Eyl 04, 2011 5:12 pm

Hahahh :D Sanki lisede butunleme sinavina giriyo :D