Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Merhaba

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
omerrr

Merhaba

Mesaj gönderen omerrr » Cum Ara 27, 2013 5:05 am

Merhabalar sayin DS uyeleri ve yoneticileri 18 yasindayim kocaelide ikamet etmekteyim Martta ygs sinavina girecegim Babam eylul 2010 dan beri almanyada yasiyor amcamda 2009 dan beri ikiside aile birlesimi ile almanyada gittiler ve ikiside almanya dogumlu fakat alman vatandasi degiller Suanda kendi actiklari dukkanda restaurantlardan falan atik yaglari toplayip onlari biyodizel fabrikalarina veriyorlar firmanin ismi owenfett neyse asil konuya deginmek istiyorum Universiteyi almanyada mumkunse duisburg essen-dormund-bielefeld universitelerinin birinde okumak istiyorum istedigim bolumler Siyaset bilimi-lojistik bunlar olmazsa felsefe yada sosyolojide olabilir Anladigim kadariyla turkiyede herhangi bir ozel yada devlet universitesi kazanmak almanyaya basvuru icin yeterli olacaktir tercihim ozel universiteden yana olacak tabi puanlari daha dusuk oldugu icin almancaya gelecek olursak bir kac cumleden fazla almancam yok sanirim geldikten sonra dil kursunda halledecegim almanca meselesini.. suanda malum sinava odakli calisiyorum forumdan asagi yukari istedigim butun cevaplari aliyorum boyle bir site kurdugunuz icin sizlere tesekkur ediyorum zira diger sitelerde ve danismanlik firmalarinda bu kadar aciklayici ve doyurucu bilgiler mevcut degil bu yaziyi yazmaktaki amacimda sizlere kendimi tanitmak ve insanlarin aklindaki soru isaretlerini giderdiginiz icin tesekkur etmektir zamanla merak ettiklerimi yada forumda cevabini bulamadiklarimi sizlere soracagim Ds gibi danismanlik hizmeti veren bi site olduktan sonra ne konsolosluktaki asik suratlar nede vize tantanasi bizi yildiramaz hepinize iyi geceler ;)

Kullanıcı avatarı
welly275

Merhaba

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Ara 28, 2013 1:36 am

1 ay gecmis ama hosgeldin foruma.

bunun yaninda hemen kaydolup da benim ne yapmam lazim anlatir misiniz demedigin icin de ayrica tesekkur ederim.

ufak bi tavsiye vereyim; madem ki daha YGS ye hazirlaniyosun, bu arada eger imkanin varsa almanca kursuna git, en azindan temeli gor. vize icin avantaji olur.

iyi forumlar

omerrr

Merhaba

Mesaj gönderen omerrr » Cmt Ara 28, 2013 2:21 am

1 yil once uye olmustum ;) suanda almanca kursu icin vaktim de yok dermanimda ama firsatini bulabilirsem en azindan haziranda lys den sonra A1 sertifikasi icin gitmeyi dusunuyorum bu arada tavsiyeniz icin tesekkur ederim

Kullanıcı avatarı
welly275

Merhaba

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Ara 28, 2013 3:07 am

demekki sonuna kadar okumam lazimmis :) hosgeldin yine de