Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yardim Eder misiniz

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
psyhcopc

Yardim Eder misiniz

Mesaj gönderen psyhcopc » Prş Ara 26, 2013 8:24 pm

Arkadaslar simdiye kadar buraya ne yazdiysam hepsini okudunuz gordunuz.
beni cok ugrastirdilar bloke hesap actirdilar beklettiler ama sonunda reti verdiler. ben bunlara dilekce yazdim 13 kasimda bu kadar ugrastirdiktan sonra ret verdiniz haklarimi arayacagim fln diye ama 1.5 ay oldu hala cevap gelmedi. suan baska yapabilecegim birsey var mi arkadaslar yardim eder misiniz lutfen

Kullanıcı avatarı
welly275

Yardim Eder misiniz

Mesaj gönderen welly275 » Prş Ara 26, 2013 8:46 pm

itiraz ettiysen itiraza cevabi bekliceksin. yapabilecegin pek bisey yok su asamada. istersen dil kursuna gidebilirsin bi taraftan

psyhcopc

Yardim Eder misiniz

Mesaj gönderen psyhcopc » Cmt Ara 28, 2013 12:50 pm

dil kursuna gitsem biir ise yarar mi sonucta bu adamlar bana iki kez ret verdiler. bloke hesap ac sonra sorun yok dedikleri halde verdiler bu saatten sonra tekrar basvursam olur mu dersiniz

Kullanıcı avatarı
welly275

Yardim Eder misiniz

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Ara 28, 2013 6:47 pm

dil ogrenmenin zarari dokunmaz. almanyaya gelemesen bile ogrenilen bilgi bos olmaz. bi yerde bi sekilde isine yarayabilir.

bence itiraz sonucunu bekle, forumda onceden okumustum yazdiklarini ama aklimda binbir turlu sey oldugun unuttum haliyle. itiraz sonucu gelince neden ret verdiklerini iyice gorup ona gore basvur ya da basvurma diyebilirim sahsen.

psyhcopc

Yardim Eder misiniz

Mesaj gönderen psyhcopc » Cmt Ara 28, 2013 8:42 pm

evet haklisin ama ben anlamiyorum neden nasil ret veriyorlar benden ikinci basvurumda herseyin tam ama garantor yerine bloke hesap ac gel dediler bir ay suren var bir ay icerisinde yapmazsan ret veririz dediler 3 haftada yaptim evraklari kendi elimle teslim ettim ama 2 ay cevap vermediler gittim sordum senin bloke hesapactigina dair kagit gelmemis dediler o zaman bir ay sonra ret vermesi gerekmiyor muydu onu neden yapmadi ben boyle bunlari dusundukce anlam veremiyorum

Kullanıcı avatarı
welly275

Yardim Eder misiniz

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Ara 29, 2013 3:26 am

sana tam demeleri eksik evrak acisindandir.

vala bazen burokraside mantik aramicaksin cunku sebep bulamiyosun. anca sinir oldugunla hayal kirikliginla kaliyosun.