Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

interrail

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
oyunerdene

interrail

Mesaj gönderen oyunerdene » Cmt Ara 14, 2013 11:21 pm

arkadaslar merhaba.
Interrail hakkinda bilen varsa yardim edersiniz cok sevinirim.
Mogol vatandasiyim, Turkiyede ogrenciyim. ve su an Almanyada erasmus ogrencisi olarak bulunuyorum. Acaba interrail bilet alabilir miyim yoksa eurail bilet mi almam gerek. siteden okudum Turkiyede yada Almanyada son 6ay ikamet ettiysem bilet alabiliyormusum. turkiyedeki oturma iznim 2015yilina kadar. (ikametgahim) Almanyaya geleli de daha 3 ay oldu.
ve interrail bileti turkiyede olan biri online mi alsa daha uygun yoksa office-e gidip mi alsa daha iyi ?
ilgilenen herkese simdiden cok tesekkur ediyorum.

singsing

interrail

Mesaj gönderen singsing » Pzr Ara 15, 2013 1:05 am

Alabilirsin, Bahnhoftaki gorevli yardimci olacaktir.

oyunerdene

interrail

Mesaj gönderen oyunerdene » Pzt Ara 16, 2013 9:16 pm

ole mi tesekkur ederim cevap yazdigin icin. benim arkadasim turkiyeden sormus. ben son 6ayda turkiyede yada almanyada 6ay sureligine kalmadigim icin alamaz demis...
acaba benim gibi sorun yasayan var midir aranizda?

Serhan_

interrail

Mesaj gönderen Serhan_ » Sal Ara 17, 2013 8:54 pm

interrail bileti alabilmek icin turkiyede ya da ab ulkelerinden birinde son 6 ayini gecirmis olman gerekir.
Interrail biletlerini online almanizi tavsiye etmem cunku cakal cok var. direk gidip ofislerden bileti temin etseniz daha saglikli olur. bi arkadasim interrail ile gitti. ilk bileti online olarak aldi ama karsimizda muhattap bulamadik. ofisten alin. 15-20 € fark eder en fazla.