Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hamburgta dil okulu ?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
fatih91

Hamburgta dil okulu ?

Mesaj gönderen fatih91 » Çrş Ara 04, 2013 3:26 pm

Merhaba arkadaslar ;

Ben yuksek lisans icin universiteden kabul almadan ,ilk dil kursumu tamamlamak istiyorum daha sonra universiteye bizzat kendim gidip elden basvuru yapmak istiyorum.

Hamburgta dil okulu ariyorum ama Testdaf veya DSH sinavina hazirlik icin bir kurs olucak.Entegrasyon kursu degil.

Benim bildigim Hamburgta bulunan ozel kurslar bunlar ; ama cok pahalilar.
- Did Deutsch ,Colon, Tandem Internacional ,Geothe

Birkac arkadas Uns Sprachschule ye gitmemi onerdi ama onlarda konaklama ve havalanindan alim gibi hizmetleri yokmus .

Almanyaya ilk defa gelecegimden ve almanca seviyem de suanlik A1 oldugundan konaklama ve havalanindan alan bir dil okulu lazim.

Sizlerin bildigi baska dil okullari varmi ?

memo

Hamburgta dil okulu ?

Mesaj gönderen memo » Çrş Ara 04, 2013 8:11 pm

UNS cok iyi bir dil okulu lakin zaten Hamburg da bahsettigin hizmetleri veren bir dil kursu olmadigi gibi gelmeden once kalacak yerini ayarlamani tavsiye ederim. Almanya da en pahali ve en zor ev bulacagin sehirlerden biri olmakla kiralar da buna gore diger sehirlere gore cok pahali. Sana tavsiyem tanidik biri yoksa ve imkanlarin cok iyi degil ise baska bir sehir sec yoksa kisa zamanda bunalimlar yasamaya baslarsin.

nonearthling

Hamburgta dil okulu ?

Mesaj gönderen nonearthling » Prş Ara 05, 2013 4:35 pm

memo sen dil kursunu bitirdin mi?
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good