Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bloke hesap

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
xahmt

bloke hesap

Mesaj gönderen xahmt » Pzt Kas 18, 2013 5:29 pm

merhaba arakdaslar bir sorum olcakti,deutsche banktaki hesabima almanyadan bir arakdasim 8.040 euroyu yatirip bana makbuzu yollasa problem cikar mi ? bloke hesap icin

lordin

bloke hesap

Mesaj gönderen lordin » Pzt Kas 18, 2013 5:40 pm

Sorun olmaz, ben de oyle yaptim. hatta makbuzu yollamasina da gerek yok, banka senin mailine odendi belgesini gonderecektir.

xahmt

bloke hesap

Mesaj gönderen xahmt » Pzt Kas 18, 2013 6:21 pm

[quote]lordin tarafindan yazilan metin:

Sorun olmaz, ben de oyle yaptim. hatta makbuzu yollamasina da gerek yok, banka senin mailine odendi belgesini gonderecektir.[/quote]

makbuzda yatiran kisinin ismi falan yazacak olmasi sorun cikarir diye dusundum..birde benim randevum persembe gunu ozzmana kadar mail gelirmi normalde nekadar surede yolluyolar..

lordin

bloke hesap

Mesaj gönderen lordin » Pzt Kas 18, 2013 10:30 pm

gelmez, yatrdiktan 3-4 gun sonra gelir. yarin yatrsin.

oztrkddm

bloke hesap

Mesaj gönderen oztrkddm » Çrş Kas 20, 2013 3:26 pm

Arkadaslar merhaba ben deutsche banka hesaba para yatirali cok oldu fakat bana bir para hesabiniza gelmistir gibisine mail gelmedi. Acaba vize gorusmesinden sonra mi gelecektir

technonur

bloke hesap

Mesaj gönderen technonur » Çrş Kas 20, 2013 3:49 pm

[quote]oztrkddm tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar merhaba ben deutsche banka hesaba para yatirali cok oldu fakat bana bir para hesabiniza gelmistir gibisine mail gelmedi. Acaba vize gorusmesinden sonra mi gelecektir[/quote]

hayir vize gorusmesiyle onun herhangi bir ilgisi yok parayi hangi bankadan havale ettiysen orayada durumunu bir sormani tavsiye ederim birde deutsche banka mail atip sorabilirsin hangi hesap nosuna ne sekilde gonderdigini vs detayli bir sekilde anlat. normalde 3-4 is gunu icerisinde hesabinin guncel bakiyesi ile ilgili bir mail alman lazim

vedat12

bloke hesap

Mesaj gönderen vedat12 » Cmt Ara 07, 2013 6:24 pm

Merhaba arkadaslar deutsche bank bloke hesabini ordaki bankalardan bankamatik karti alarakmi kullaniliyor,
Bankamatigi alir almaz hemen aylik ucreti cekebiliyormuyuz.

zehen

bloke hesap

Mesaj gönderen zehen » Pzr Ara 22, 2013 2:28 pm

merhaba peki 4 aylik dil kursu icin yillik istenen ucretin 3 de biri kadar para yatiracagiz vize esnasinda bloke hesabin yillik olmamasi bir dezavantajmidir tecrubesi olan var midir bu konuda,ayrica vize hemen cikarsa 3 ay sonra dil kursuna gidecegim verilecek vize suresi beni bu durumda sikintiya sokarmi?yoksa kredi cekip bloke hesabi yillik yatirmam daha uzun bir vize suresi saglar mi,sonra dil kursunda iken vizeyi uzatmam icin tekrar tr e donmek zorunda kalmayayim slm herkese