Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da Ucak Muh. ve Pilotaj

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
chemical20

Mesaj gönderen chemical20 » Çrş Eki 16, 2013 12:40 am

Merhabalar ben suan bir anadolu lisesinde 11. sinif sayisal ogrencisiyim. Hedefim Pilotaj ya da Ucak Muh. ama Turkiye\'de puanlar cok yuksek ve ben sadece (eger mucize olmaz ise) burssuz parali olan bolumu tutturma kapasitesindeyim. Bunlar THK Universitesi - Ucak Muh. Ucretli , THK Universitesi- Pilotaj Ucretli , bu yazdiklarimi tutturmam yuksek olasilikta. Ama sonucta bunlar ozel universite. Sonuc olarak soruma gelecek olursam benim Gottingen\'de yasayan bir amcam var eger oraya gidersem masraflarimi o ustlenecek, ben bu universitelerden birini tutturursam Almanya\'da Ucak Muh ya da Pilotaj okuyabilir miyim? Ve Almanya\'da hangi universitelerde Pilotaj egitimi ve Ucak Muh. bulunuyor? Cevaplayanlara simdiden tesekkur ederim.

chemical20

Mesaj gönderen chemical20 » Çrş Eki 16, 2013 10:57 am

cevap verecek kimse yok mu?

abdullah cansu

Mesaj gönderen abdullah cansu » Çrş Eki 16, 2013 1:29 pm

stuttgart universitesinde vardi galiba

Borumu

Mesaj gönderen Borumu » Çrş Eki 16, 2013 2:03 pm

Pilotaji bilmiyorum ancak havacilik ve uzay muh.ligi icin en iyisi ya stuttgart uni. yada FH Aachendir.Bunlara kayit yapmak icin dsh i kazanmis olman gerekiyor.Gottingende dil kursuna giderek dsh i gectikten sonra basvurabilirsin