Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

NRW eyaletinde dil kursu onerisi ?

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Cmt Eyl 21, 2013 3:11 pm

arkadaslar sitedede arastirdim ama direk oneri alabilicegim birileri varsa cok memnun olurum. paderborndan sartli kabul aldim yanliz kayit tarihi gecti ve ayni eyalette bi dil kursu ariyorum. ucret olarak kur basina ( A1+A2, B1, B2,.. ) paderborndakindan yuksek olmamasini tercih ediyorum yani 490 euro kur basina paderbornda. ve sehir olarakda is imkanimin olabilicegi sosyal kulturel faaliyetlerin cok oldugu yani dili gelistirebilmek icin, bildiginiz gittiginiz biyer varsa oneride bulunursaniz sevinirim :)

ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Pzr Eyl 22, 2013 1:30 pm

yokmu bi oneri ? kimse dil kursuna gitmiyomu gitmedimi yoksa memnunmu deil ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 22, 2013 4:19 pm

padarborn daysan yakin olarak bilefeld de bibis var orayi tavsiye edebilirim.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Pzr Eyl 22, 2013 5:14 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

padarborn daysan yakin olarak bilefeld de bibis var orayi tavsiye edebilirim.[/quote]

physiker tesekkur ederim. suanda turkiyedeyim paderbornda kalicak yerim falan hazir ama farkli bi sehirde uygun kaliteli bi kurs varmi bildigin illede paderborna yakin olmak zorunda deil bu kursla falanda kiyaslayip secimimi ona gore yaparim

MBau

Mesaj gönderen MBau » Sal Eyl 24, 2013 5:09 pm

IIK Dusseldorf\'a bakabilirsin hocam. Dusseldorf pahali bir sehir ama kursun ucreti ayni kalitedeki kurslara gore iyi oldugunu 2 kisiden bizzat duydum. Bende oraya kayit yaptirdim ama vize alamicam herhalde :)

ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Çrş Eyl 25, 2013 12:43 am

ben buyuk ihtimalle tercihimi dortmunda sprachzentrum dan yana kullanicam hem kayit tarihi olarakda bana en uygunu suanda bu. tsk ederim tavsiyeniz icin :)

emrahbil

Mesaj gönderen emrahbil » Sal Kas 12, 2013 9:20 am

[quote]akyurekyunus tarafindan yazilan metin:

IIK Dusseldorf\'a bakabilirsin hocam. Dusseldorf pahali bir sehir ama kursun ucreti ayni kalitedeki kurslara gore iyi oldugunu 2 kisiden bizzat duydum. Bende oraya kayit yaptirdim ama vize alamicam herhalde :)[/quote]

mrb vize alabildinizmi? alamama sebebini aciklaya bilirmisiniz? tsk ederim.