Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DAHA ONCE ISBANKASINDAN BLOKE HESAP ACTIRAN?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Cum Eyl 13, 2013 1:55 am

arkadaslar 10 gun sonra almanya\'da olacagim, berlin is bankasindan actirdim bloke hesabimi. sorum daha once is bankasindan bloke hesap actiran arkadaslarin hesabinin aktiflesmesinin ne kadar zaman aldigi? bankaya mail attim ancak cevap alamadim. almanyaya giderken yanima almam gereken para miktarina karar verebilmek icin bloke hesaptan ne zaman para cekebilecegimi ogrenmem lazim

ersin060

Mesaj gönderen ersin060 » Cmt Eyl 14, 2013 9:52 am

gider gitmez parani cekebilirsin ayda maksimum 700 euro..

cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Cmt Eyl 14, 2013 12:24 pm

Emin misin herkes birkac haftayi bulur diyordu da? Gider gitmez cekebileceksem tadindan yenmez valla

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cmt Eyl 14, 2013 3:15 pm

Ayda 670€

cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Cmt Eyl 14, 2013 9:07 pm

670 oldugunu biliyorum da gider gitmez cekebilirsin sozune emin misin demistim, adima bir kart vs duzenlenmesi gerekmiyor mu? o birkac hafta muhabbeti deutsche bank icin miydi

psyhcopc

Mesaj gönderen psyhcopc » Pzr Eyl 15, 2013 2:50 pm

banka da memurun bana verdigi bilgi aynen soyle; "almanya ya gittigin zaman hesap actigimiz subeye gideceksin ve burada imzaladigin kagitlarin asillarini orada da imzalayacaksin sonra banka karti alacaksin ve kullanmaya baslayacaksin" demisti.

ahmetkarsligil

Mesaj gönderen ahmetkarsligil » Pzr Eyl 15, 2013 3:57 pm

Keske Is Bank\'la calismasaydiniz. Bu kadar bilgisiz ve musrifce masraf aliyorlar. DB cok daha iyiymis valla itiraf etmek gerekirse.:(

cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Pzr Eyl 15, 2013 4:34 pm

Iste banka karti adima duzenlenecek bir sey oldugu icin hemen cikmayabilir diye dusunuyordum.

@ahmetkarsligil, en buyuk pismanligim isbankasindan actirmak oldu zaten ama yaptik bir kere o hatayi :D

izzy

Mesaj gönderen izzy » Pzr Eyl 15, 2013 11:22 pm

Simdi burda birisi hemen cikiyor desede, senin tedbir olarak yaninda para goturmen gerekiyor. Bu sebeble bu soru anlamsiz zira her halukarda yaninda para gotureceksin.

Melphis

Mesaj gönderen Melphis » Pzt Eyl 16, 2013 11:04 pm

[quote]izzy tarafindan yazilan metin:

Simdi burda birisi hemen cikiyor desede, senin tedbir olarak yaninda para goturmen gerekiyor. Bu sebeble bu soru anlamsiz zira her halukarda yaninda para gotureceksin.[/quote]

Aslinda ayni sorun bende de var. Yurt parami zaten buradan gitmeden 2 aylik yatirdim. Ve daha once de Erasmus ogrencisi olarak bulundugum icin, ilk ay 670 euro ile gecinebilecegimi dusunuyorum. Ama burda onemli olan hesabin kac gunde acildigi. Eger bir hafta gibi bir surede aciliyorsa 200 euro yeterli olabilir. Ancak bu sure daha da uzarsa, isin icine ekstra masraflarda girebileceginden cok daha fazla para goturmek gerekebilir. Benim bankam ise Deutsche Bank. Bu konuda bilgili biri varsa bizi bilgilendirirse cok mutlu olurum.