Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Konsoloslukta Vize Gorusmesi aninda Almanca bilginize yonelik ne gibi sorular soruluyor?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
serhat29

Konsoloslukta Vize Gorusmesi aninda Almanca bilginize yonelik ne gibi sorular soruluyor?

Mesaj gönderen serhat29 » Cum Ağu 30, 2013 5:02 pm

Konsoloslukta Vize Gorusmesi aninda almanca bilginize yonelik ne gibi sorular soruluyor?
Teste tutulan akadaslar var mi?
Bende 9 Eylul\'de Istanbulda Vize Gorusemesine Girecegim. A2 seviyesinde Tomerden aldigim sertifikam var.
serhatkapucu

ulas36

Mesaj gönderen ulas36 » Cum Ağu 30, 2013 5:56 pm

Benimde B1 sertifikam vardi Telc den almisdim.Almanca bilgimle alakali bir soru sormadi heraldesertifikadan dolayi ama ingilizcen ne seviyede dedi.
Ingilizcem almancamdan iyi Upper-intermediate seviyesindeyimdir tahminimce demisdim.
Almanca teste tutucaklarini sanmam zaten sertifikan varmis.

dzdaw

Mesaj gönderen dzdaw » Cum Ağu 30, 2013 7:08 pm

Almanca seviyenizi derecelendirmek isterseniz ne derdiniz? -Baslangic? -Orta? -Iyi?

diye sordular bana

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Ağu 30, 2013 7:20 pm

Banada hic bir sey sormamisti ben de tomere 4 ay gitmistim.Memurdan memura degisiyor sanirim.