Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Banka kredisi verirler mi?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
octomat

Mesaj gönderen octomat » Cmt Ağu 24, 2013 7:16 pm

Arkadaslar;

15 aydir aramalarim sonucunda bir garantor bulabildim oda cocugunu evlendiricek.Eger su 2 sey olmazsa sana garantor olurum dedi.Benden cevaplarini istedi ama arastirmalarim dogrultusunda bisey bulamadim.

1- Sana garantor olunca ben sana bakiyor gibi goruncegim icin banka bana azmi kredi verir? (demek istedigi sen eger ailenin bir ferdi gibi gorunuceksen bana daha az kredi verirler)

2-Sana garantor olunca Turkiyeden getittirecegim misafirlerde azalma olurmu?

(demek istedigi turkiyeye davetiye yollucak ,eger sana garantor olursam bir kisi eksik mi gelicek yada hicmi getiremiyecegim)

Tabiki bunlari kisiye kagit kurekle kanitlamam lazim nerelere basvurmaliyim.Ilginiz icin simdiden tesekkur ederim.

ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Pzr Ağu 25, 2013 2:29 pm

kesin bi bilgi veremicem ama sole bi mantik yurutelim. simdi sana garantor olucak kisi gelir gider beyaninda bulunucak yabancilar polisine. gelirinde 670 euro fazla olmaliki sana garantor olsun. diyelim ki 670 euro fazla var sana garantor olabilir ve olduda. simdi o adam turkiyeden birini misafir edince onada bi kefillik soz konusu onada bi para ayirabilicek maddiyatta olmali yani 670 in disinda artik o kisi icinde ne kadar bisey gerekiyosa bi o kadar daha aylik arta kalan parasi olmali. yani garantor olcak kisi eger zenginse sikinti olmaz ama zar zor 670 euro arta kaliyosa bence senin disinda birine davet gondermesi zor olur. e resmiyettede 670 euroyu sana veriyo kredi cekmeside zorlasir die dusunuyorum. sadece mantik yuruttum kesin deil yani :)